• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Imigrace

DeletedUser33829

Guest
Já jsem nepřišel, přišel pan Václav Havel a lidé začali pracovat.:p

Ano, psal jsem první, protože jsem Keltillovi sarkasticky předhodil skupinu, která stát stojí ročně více jak ti Romové, a že by to neměl brát tak zjednodušeně, že jsem si z toho zároveň dělal srandu jsi nepochopil, což vypovídá o několika faktorech. A ty ses toho, co jsi ani nepochopil, chytil jako klíště a začal pokračovat ve stejném duchu jak Keltill.:D

Myslím, že v této diskuzi momentálně končím, protože celý topic jde do kelu, a nepotřebuju pak číst od moderátorů, že jsme off topic, jen protože Ty se tu budeš snažit předhánět v off topic příspěvcích bez hlavy a paty a „dokazovat tak jak víš všechno lépe“, abys zamluvil a degradoval celou diskuzi jen protože, jsi vedle jak ta jedle a to „musí“ být rychle zaspamováno dalšími nesmysly.

Trsáku1, promiň, že jsem odbočil, ale jinak to tady s tím všeználkem a hrdinou, co brzy jistě řekne Romům jak ho štvou:D ani jinak nejde.;):hi
 

DeletedUser40852

Guest
Ještě Havla sem tahej, to byl taky pěknej kecálek a podvodník. A když přišel tak lidi přestali dělat ještě víc.
Kdybys tu neplácal nesmysly od piva, tak by to bylo v pohodě, do tý doby se tu psalo k tématu.
Jinak tu neplakej, že ti pak moderátoři kvůli mně něco vyčítají, za to si můžeš sám, tak to neházej na mě.
 

DeletedUser

Guest
Dovolte, abych vám připomněla, že jste se odklonili od tématu.
Prosím, pokračujte zde v diskuzi na téma Imigrace, jinak dojde na mazání OT příspěvků.:hi
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Vzhledem k tomu, že se téma začalo využívat spíš k osobním invektivám, než k debatě o daném tématu, rozhodl jsem se téma uzamknout a později přesunout do archivu.
 

DeletedUser33829

Guest
U článku mi vyskočily reklamy na zvětšení prsou a odstranění akné.:scratch

Napsal jsem Ti toto.

[SPOIL]Kolik indiánek znásilnili katoličtí kněží? Kolik Indiánek, Afričanek, Afroameričanek, Australanek znásilnili západoevropští běloši v rámci šíření civilizace a pokroku? Kolik muslimek bylo znásilněno ve Svaté zemi katolíky? Víš, jak se zachovali křesťané při dobytí Jeruzaléma, a jak pak Saladin? Ale také kolik bylo znásilněno Germánek a žen dalších etnik na Pyrenejském poloostrově, když jej obsadili Maurové a kolik Evropanek při vpádu Mongolů nebo Osmanů?
Není to žádná obhajoba, co někteří muslimové dělají, ale dělá to jen naprosté minimum z nich a ostatní mají na hlavách svatozáře, není-liž pravda? A 10 Čechů znásilní ženy, tak je to opovrženíhodné, ale nic extra zajímavého, udělá to francouzský turista, tak to samé, udělá to muslim, tak to Tě vykopne k hledání sirek na mešitu?[/SPOIL]

Ten výsměch nevidím, ale možná by Ti jej našli... raději ne, to už by výsměch byl.


Já Ti to už napsal ohledně toho optimisty a pesimisty, jestli si pamatuješ. Máš celou řadu témat, jistě Ti nějaké bleskne v hlavě, rozepisovat ani psát je nebudu, kde si vybereš určitý postoj anebo opačný k němu a nestranný mezi postoji ve skutečnosti nikdo není, ani Biblos, který se tak tváří na skypu. Jenže každý postoj z obou má své klady i zápory, i když samy tyto pojmy v takové situaci již nejsou absolutní a záleží jak pro koho. Na tom je založen i politický boj mezí levicí a pravicí, rozdílně se dívají na člověka a z toho plyne i postoj k člověku. Z masového hlediska, z vysokého jednání nemůžeš oddělit jednotlivce od jednotlivce v celém jevu, obzvláště když zákony platí, nebo by měly pro všechny stejně, i když hlavně před volbami politické strany slibují opak, ale efektivnější řešení ještě žádná nepředvedla. Když tohle převedeš do jedné konkrétní podoby, kterou jsi tu nakousl - imigrace - můžeš tedy buď lidem pomoct a kritici budou ukazovat na znásilňování, demolice, vraždy atd. anebo je můžeš nechat před hranicemi státu, když už tedy nezůstali ve své zemi, ale můžou ti lidé opačného názoru poukázat zase na stejné negativní jevy, ale v takovém případě bude těch mrtvých více, nikomu se nepomohlo ani těm, kteří ji skutečně potřebovali a kteří se negativních jevů nedopouštěli, ale budou všichni daleko od nás, bude se to dít jinde, vzdáleně, tady imigrant nebude.

To opravdu jen ve stručnosti, celá společnost a vztahy v ní jsou daleko složitější, i když většina lidí si to ráda zjednodušuje a vybírá jen co se jim hodí. Dobro a zlo ztrácí na průkaznosti, či kdo o tom rozhoduje, a kdo, či která instance je spravedlivá a soudí jí to, kdo nese za co odpovědnost no za úspěchy všichni, za neúspěchy nikdo.

Je to nezáviděníhodné, protože si vždycky ušpiníš ruce krví, i proto jsem psal, že primárního viníka musíš hledat jinde, než kde hledáš a psal jsem Ti kdo to je. Zmiňoval jsem tu nedávno jeden výrok, inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální je předcházet.

Tak jsme si v názoru na imigranty vybrali odlišné postoje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Vzhledem k tomu, že se debata k tomuto tématu přesunula na Jarmark, znovu toto téma otvírám, ale s podmínkou, že se debata bude držet daného téma a nezačne se to zvrhávat v osobní půtky, v takovém případě bych byl nucen uzamknout jej nadobro.
 

DeletedUser33829

Guest
Jsem zahlédl včera v Událostech, že byla v Drážďanech demonstrace, spousta zajímavých vlaječek, jedny velice nápadně přípomínaly vlajku Německa z let 1935 - 1945, dále vlajka Pruska, které ani od roku 1947 neexistuje. Zajímavé to hnutí PEGIDA, že by ti vlastenečtí Evropané vzpomínali na tu Evropu roku 1942, ale zapomněli že již za 2,5 roku neměli ani metr čtvereční? A ví, že si dnes můžou žít, tak jenom díky tomu, že těm asijským hordám a těm co si staví doma betonové obludy, kterým vyhlásili jejich předci válku, nešlo o jejich vyhlazení, tak jak by to provedli oni opačně?
 

DeletedUser40852

Guest
Němci už zjistili, že ten nápor uprchlíků nezvládají a najednou by chtěli ať jim ostatní země pomůžou. Když si je tam Merkelová pozvala, tak ať si je tam nechaj.
 

DeletedUser25426

Guest
Obyčejný němci je nechtěli od samýho začátku, jen politici a novináři se předháněli v superlativech...
Přestěhování půlky Afriky sem do Evropy není řešení tamní krize, ale to snad každej normální člověk chápe už od začátku ;)
 
Nahoru