• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Mno,..ale tebe zrovna já nesleduju :D
Ale líbí se mi tvůj "boj" proti hraní za PB : ))))
Pokračuj, máš dobře našlápnuto :D
 

DeletedUser30368

Guest
Já se tu taky neorientuju :D, Mám tu tři témata :D jarmark, srazíci a 44 :-D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tam, kde jsou nové příspěvky, tak to něco jako dvě "bubliny" před danou sekcí se "rozsvítí" žlutě. Nová témata v sekci poznáš pak tak, že jsou oproti ostatním napsána tučně. Upozornění na e-maily by mělo být v Tvém osobním nastavení. Jinak novinky také vidíš, když klikneš na ten zvoneček úplně dole vpravo.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No kuk, že se také ukážeš občas. :) Jak jde život?
 

DeletedUser35385

Guest
Život celkem fajn mesiac nová práca, strata priatelky no viacero zmien mám v živote. A ty jak ide život biblo? Viac som teraz v hre či už na 39, 49.. forum je také nezáživné pre mna po zmene. :) A skoro nik to ani neni.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Život celkem OK, pracoviště už neměním :). No to víš, do trezoru uložíš cennosti a jdeš do něj jen, když je chceš zkontrolovat, nebo si nějakou vybrat nebo přidat. Zabezpečený trezor zbytek času mezi tím v poklidu odpočívá.
 

DeletedUser25426

Guest
Dlouho jsem tu nebyl... Chyběl jsem někomu??? ;)

Je to tu mrtvý, ale zase tak strašný to nový forko není, když si na něj trochu zvyknete :D
 

DeletedUser35385

Guest
Lenže tu to akoby umrelo úplne. A to povedzme si pravdu. Od noveého fora. Je tu totálna nuda nikto nikdy nikde. Žiaden príspevok :D Nič a pre pár rokmi to tu žilo a nestíhal som spamovať s druhými. :(
Dlouho jsem tu nebyl... Chyběl jsem někomu??? ;)

Je to tu mrtvý, ale zase tak strašný to nový forko není, když si na něj trochu zvyknete :D
 
Nahoru