• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser7531

Guest
Jo jenže tam ty lodě plují opačným směrem než by bylo potřeba... :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Já jsem se v sobotu na Mělníku s kvítkem potkal, dokonce jsem viděl i loď, i když už za tmy.
 

DeletedUser40852

Guest
Tak v sobotu jsem byl na Mělníku taky, ale ne u vody. Škoda že jsem to nevěděl že tam jste.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Tak to já byl i u vody, i na lodi, jen trochu někde jinde - ve Strážnici.
P1180247.jpg
 

DeletedUser40852

Guest
Koukám, že některým lidem strašně vadilo, že jsme si tu psali. Takže tak dlouho škemrali až jste to tu promazali. Takže navrhuji to tu přejmenovat. Hospoda Na mýtince, to by byl ten pravý název, tam hospodskýmu taky vadilo že mu tam chodí lidi.
A pro škemrala co tu plakal ať to někdo smaže, vypadá to na klasiku, já si s nikým nepíšu, tak jim to aspoň zatrhnu.:-D:-D
 

DeletedUser34010

Guest
Pokud se v hospodě budou hádat štamgasti, tak je hostinský taky vyhodí :) Takže já bych název nechal. V hospodě se má pít a klábosit, ne se hádat a urážet ;)
 

DeletedUser40852

Guest
Tak pij a klábos. Co z vás ten hostinský má, když mu do tý hospody nechodíte?? Já do hospody nechodim, tak to zatrhnu i ostatním, však já si nějaký důvod najdu. :-D
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
I v hospodě se lidi musí chovat slušně a nikdo není zvědavý na jejich urážky/narážky.
 

DeletedUser40852

Guest
Ale správný hospodský má raději ty, co mu tam chodí i když se občas pohádají, než ty, co do té hospody občas nakouknou, nic si ani nedají a hned volají četníky ať všechny vyženou, že se jim nelíbí jak se tam baví.
 
Nahoru