• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Rasty.tom - takový prostor tu máte - je to kolbiště trubadúrů - jen si musíte dát práci a hádat se ve verších a slušně. :)
 

DeletedUser33829

Guest
Bohužel/bohudík - otázka úhlu pohledu - byl jsem tu, když to tu někdo začal mazat a byl opravdu rychlý, protože jsem viděl příspěvek, který tu visel jen 3 minuty, a tudíž viděl kdo jej psal. Deynor to tu napsal přesně, musel se k tomu tématu vrátit, místo aby si poděkoval, tak teď za to mohou ostatní. Věčné spílání, věčně postavené na vodě. Ale jinak toto chování tedy dělají ti druzí.
Biblosi, ono se dá komunikovat různě, klidně i hádat, ale otázkou je co je jádrem té dané komunikace. Já, a třeba se pletu, tu vidím to primární hádat se stůj co stůj, a vše ostatní tomu přizpůsobovat. Metaforicky něco napíše ráno, v poledne si to vyvrátí opakem, odpoledne obviní druhého z toho co udělal v poledne on a večer napíše něco dalšího, aby to z toho odpoledne zapsal, protože byl nachytán na švestkách... a tak dokola. V takovém schématu nevidím obsah, i kdyby byl veden jakýmkoli způsobem, proto ten způsob je důležitější, jak ten obsah. Včera jsem mu napsal do pošty, nereagoval, místo toho píše sem, tam jsem mu napsal něco ve smyslu, že potřebuje show a tu v poště dělat nejde.

A jestli mi chcete něco vyčítat, tak že se nadto nepovznesu, ale i když jsem to párkrát udělal (se sebezapřením:D), tak to stejně nemá dlouhodobý účinek, a prostě nerad si nechám... od kohokoli na internetu schovaného za anonymitou, nejlépe starého dědečka, jehož stáří se nejlépe určí počtem dvojteček, mínusy a déčky. Tak jako druhý dědeček si zase dává do avataru a do podpisu květinky. Že by muži nestárli? Kdybyste to oba dělali aspoň chytře. Nedělám tu z lidí hlupáky, když už si neodpustím jiné svoje vlastnosti.

Ale tu je to asi stejně jedno...
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Jejej :) On se vrátil Pan Oříšek! :) Jsi i někde hrající nebo jen tu píšící? :)
Co se týká lodičky - ještě do nedávna jsme pluli pod pirátskou vlajkou, leč obrovská bouře nám ji servala a i přes moji velkou snahu se mi ji nepodařilo znovu přidělat zpět na stožárek :D Źe jsem u toho mého profi lezení na stožár shodila (bohužel urvala) i lodní zvon, raději ani popisovat nebudu :))) Lituji majitele loďky - když se jednou po 14ti dnech vidîme, tak jen hlásím co jsem rozbila, nebo co potřebuje opravit neboť jako "ono samo o sobě" přešlo ze stavu 'zcela funkční' do stavu 'najednou fakt nevím proč kaput' :D Eště že má se mnou svatou trpělivost :)))
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Shedde: já mám taky v avataru květinku ;) A taky prej nestárnu, hehe. Je to měsíc, co mi v Kauflandu neprodali ani cigarety a musela jsem tudíž na kase zanechat i dva lahváče :D
Takže je to jasný - furt mládnu ;) Za rok budu do Kaufu chodit kupovat pro svoji potřebu třeba Sunar... Kdo ví? :D

Teď mě napadlo, checht... Měla jsem té paní na kase zeptat, jestli ty cigára prodají aspoň mému osmdesátiletému tatínkovi :DDD (můj kolega kapitán z práce, co mě vozí na nákupy) :)
 

DeletedUser33829

Guest
Kvítečku, Ty kveteš do krásy, u Tebe to jinak ani není možné.;):)
Kapitán by mohl být spíše dědečkem.:)
 

DeletedUser40852

Guest
Ano, ale občas se pohádat není tvůj případ. Ty jsi i přes napomenutí pokračoval dál.

Jj, koukám, že Shedda jsem si teď vůbec nevšímal a přesto mi dává kázání, nazývá mě dědečkem a přitom mě nezná :-D:-D A pak tu zase napíše, že jsem to začal já. Když mu napíšu že je cucák, tak to zase začne znovu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Je to měsíc, co mi v Kauflandu neprodali ani cigarety a musela jsem tudíž na kase zanechat i dva lahváče :D

Znamení, že nemáš kouřit. :)

Jinak pro Shedda, dávám si do avatarů a podpisů aktuální věci podle nálady nebo podle ročního období. Máky nám tu kvetly, myslím, že se mi fotky s nimi povedly. Ale dnes už jsou z máků makovice, budu se muset poohlédnout po jiné povedené fotografii, nebo trochu "vykrást" internet ... :)
 
Nahoru