• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Lamač ještě žije? :King

A když bomby ...
P1230964.jpg
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Takhle si ty "bomby" moc nepředstavuji když poslední příspěvek je z úterní noci/rána a já píšu reakci v sobotu :(
Ale potěšilo mě vidět tu po dlouhé době lidi jako je Kvítek :) pořád se tak trochu obávám že fórum zabil ten přechod na úplně jinou platformu a vzhled protože sem prakticky chodí jen pár "starých" tváří a občas někdo kdo má nějaké problémy, dotazy.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Hráči raději napíší ticket, než by se tady zeptali na zkušenosti a ti, co přestali hrát, se sem až na výjimky nevracejí. Škoda, bývalo tu živěji.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
to znělo trochu alibisticky, změna platformy odlákala z fóra minimálně starší generaci hráčů, ale je fakt že zase ta moje sem až na výjimky skoro nikdy nezačala chodit.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ta změna určitě má svůj podíl, ale to jde jen o zvyk. I podle toho, že ani ve hře lidé moc nekomunikují, aspoň tam, kde jsem hrál a kde hrají, myslím, že obecně se méně času věnuje jen tak klábosení. Chtělo by to nového Makara nebo Turgona.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Já jsem v minulosti vždycky více v rámci herních komunit klábosil a "spamoval fóra" než abych byl v těch hrách nějak dobrý, ať už to byl Travian, ať už to byly DK nebo Grepolis, zlepšil jsem se až hodně s postupem času což mi třeba v Travianové komunitě už nikdy neodpáralo přezdívku spamující lama :D a jelikož moje názory v 13-14 letech opravdu nebyly moc vytříbené tak to označení mělo i svoji logiku, když jsem už skoro před třemi lety začal hrát Dotu tak jsem ji hrál opravdu hrozně ale na českém komunitním fóru už jsem taky naspamoval okolo 2000 příspěvků, ale je na druhou stranu fakt že v tomhle ohledu jsem výjimka a fóra spíše dlouhodobě na aktivitě ztrácí, populární jsou FB skupiny, FB stránky, občas lidi používají skype nebo discord.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Přesně tak, na facebooku mají DK dobrý ohlas. A dotazy hráči píši spíše tam do zpráv, než sem. Mladším ročníkům je prostě facebook bližší, než toto fórum.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Hynku, Mauri, ale já na face také strávím víc času, než tady, před těmi osmi lety to bylo jinak ... A nepohybuji se zrovna mezi omladinou. :D
 
Nahoru