• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Já to mám takhle, otevřu facebook, načtou se mi asi 3 příspěvky a pak musím natvrdo ukončit proces zamrzlého prohlížeče :D takže na facebooku používám messenger pro komunikaci s lidmi co už DK či Dotu, Travian nehrají ale chtěl jsem udržet kontakt a občas si s nimi psát a nebo pro komunikaci s přáteli kteří mi pomáhají odpíchnout se a proměnit plány, přání v reálnou budoucnost, ale jinak se nedá říct že bych facebook používal rád :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Aha, tak to já si před sedmi lety koupil notebook, který byl určen pro "pařany", ne že by dnes neměl problémy, ale s facebookem komunikuje dobře. Naopak messengeru jsem se hodně dlouho bránil. :) Na face máme právě skupinu spoluhráčů ze světa jedna, která se pravidelně jednou za rok schází v počtu podle toho, kdo zrovna může. Je to fajn, že nás tahle hra dala dohromady.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
messenger je zlo v online možnosti komunikace to souhlasím protože tam přijdu v 20:00, začnu si psát s kamarádem o všem možném co se za delší dobu odehrálo protože jsem tam jednou za 2 týdny občas i po delší době a najednou je půlnoc, ale kolikrát lidi online nejsou a využiji to způsobem že napíšu hodně dlouhý vzkaz o všem možném a čekám na reakci, to znamená netrávím u toho tolik čas živou komunikací která je stejná jako vykecávání se v reálu :D
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Hynku, pokud to tvůj přístroj umožňuje, tak doporučuji LITE verzi, jak u FB, tak mesengeru, vše funguje dobře (jinak jsem před tím měla stejné problémy jako ty, navíc to žralo místo) :)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Já na facebook používám notebook pro tzv. kancelářské práce který je asi 7 let starý, má 2 gb ram a nějaký mizerný procesor, na facebook to vážně moc není protože na facebooku chybí něco jako stránkování a tak se ti načítá stream příspěvků v nekonečné řadě pod sebou, u hodně aktivních stránek prostě není možné dojít na konec protože dříve ta stránka zaseká prohlížeč takovým způsobem že se nedá používat... o lite verzi facebooku jsem slyšel jen pro mobil, tablet s androidem což neřeší můj problém ale třeba jsem něco přehlédl.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Měl jsem to v plánu, ale nejsem si jistý, zda mi to vyjde. :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Vypadá to docela dobře podle trailerů ale mám na programu chřipku takže asi nic :(
 
Nahoru