1. Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

  » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Téma v sekci 'Hostinec „U Krvavé sekery“' založené uživatelem Jonik, 22. bře 2013.

Sdílet tuto stránku

 1. Kozmicz

  Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

  Registrace:
  19. úno 2008
  Příspěvků:
  4.068
  Obdržená poděkování:
  576
  Nařízení evropské unie o ochraně osobních dat se bohužel úzce dotýká také naší hry a právní oddělení ve spolupráci s našemi herními techniky dlouho řešili věci tak, aby vše bylo z právní legislativy správné a pro zachování hry co nejlepší. Bohužel ve spoustě firmách teď vytváří spoustu opatření, aby nové nařízení evropské unie bylo řádně dodrženo a Divoké kmeny nejsou vyjímka.

  Ale člověk si říká, kam ta doba tímhle tempem vlastně spěje... :/
   
 2. tantalena

  tantalena Pokročilý uživatel Registrovaný uživatel

  Registrace:
  19. dub 2011
  Příspěvků:
  843
  Obdržená poděkování:
  86
  Největším trestem pro Inno bude ztráta zákazníků (hráčů, co tvoří komunitu, kam ostatní chodí, sledujících reklamy a kupujících PB) a pro EU tím pádem snížení HDP a zisku z daní :D
  Doba spěje k tomu, že se mě konečně zbavíte, takže pro tebe dobrým směrem :)
   
  SDS-Runden za toto poděkoval/a.
 3. hynekzalesak

  hynekzalesak Pokročilý uživatel Registrovaný uživatel

  Registrace:
  27. dub 2013
  Příspěvků:
  997
  Obdržená poděkování:
  65
  Jako potom co jsem včera viděl že hráči mladší 16 let v League of Legends dostanou ban a nebudou odblokovaní dokud nedostanou svolení od zákonného zástupce tak si říkám že se vážně lidi v Evropské unii totálně zbláznili :) nikdy jsem nebyl fanatický euroskeptik který by chtěl vystoupení z EU za každou cenu ale dnes si myslím že čím dříve tím lépe, tady to neskončí, když si vzpomenu jak jsem ve 12 letech začal hrát Travian a o rok později jsem zkoušel poprvé DK tak mi trochu běhá mráz po zádech :) a nebylo co tenkrát řešit, všichni ke mně přistupovali jako k dospělému člověku.
   
 4. tantalena

  tantalena Pokročilý uživatel Registrovaný uživatel

  Registrace:
  19. dub 2011
  Příspěvků:
  843
  Obdržená poděkování:
  86
  Já tu v 15 už byl moderátorem (i když reálný problém s věkem byl u 16 let a pozice zástupce speed admina :D )... nadějí pro všechny je udělat to jako já tenkrát - a nejsem první, komu se podobná věc dařila, i když jsem to dotáhnul asi nejdál - prostě reálný věk utajit.
  Co se LoL týče, ani si nevzpomínám, že bych někdy někam psal, kolik mi je (přece jenom zakládání účtů probíhalo dávno), takže jestli takový dotazník někdy proběhl, doufám, že jsem ho nepotrollil a na mém eune exchallenger ani euw exmaster účtu nevzniknou ještě větší problémy, než jsou ty se soloq :D
  Ani nechápu, jak to má reálně fungovat - jestli někdo doteď byl schopen hacknout přístup k osobním údajům hráčů/uživatelů různých sociálních sítí, proč by to nemělo jít potom - a když to půjde potom, co je cílem takových nařízení - asi si Brusel potřebuje otestovat poslušnost lidí nucením dodržovat každý byrokratický nesmysl, co vypustí do světa.
   
 5. hynekzalesak

  hynekzalesak Pokročilý uživatel Registrovaný uživatel

  Registrace:
  27. dub 2013
  Příspěvků:
  997
  Obdržená poděkování:
  65
  Je to nesmysl, ale oni nepočítají s vyšší inteligencí :) a je fakt že když na netu dnes potkáš nějaké "děti" tak to zrovna není nic moc, málokdy jsem narazil na někoho s kým by se šlo bavit jako jsem se s lidmi bavil já těch 5 let zpátky :)

  Je fakt že jsem svůj věk prozradil až když mi bylo 16 a taky je fakt že dnes nejsem úplně šťastný ze všeho co jsem mezi 12-16 lety napsal, ale to bude asi takhle vždycky i když budu výrazně starší, znalosti člověk dotahuje s časem a občas podle toho mění názory za kterými si v minulosti pevně stál... tím neříkám že by je člověk měl měnit jako ponožky :)
   
  Biblos za toto poděkoval/a.