• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser

Guest
niekde na svete 32 :D
ale tym, ze som tu nebol tri roky, prisaham bohu a paterovi Mikulasovi tiez, ze mam v tom zatial pekny gulas.... a to mi uz sused pisal, buduj si chlapce obranu, lebo bude pruser...tak som postavil z prvych surovin asi 100 kopii, aby nemal pocit, ze neviem posluchat:D
okukavam, a smad sa mi bude pacit :)
hlavne sa tesim na forum ... .. ved to je uz davno, co som tu naposledy dostal banan :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Doufám, že jsi ale nepřišel jen kvůli tomu, že jižní ovoce, na nějž se dříve stávaly fronty, tu občas rozdáváme téměř zadarmo. :D

Jak roste vnuk? (Tedy doufám, že to byl vnuk, ne vnučka.)
 

DeletedUser

Guest
dakujem za opytanie, je to uz naozaj chlapisko .....
tak bananik obcas nieje na zahodenie, male obcerstvenie tiez...poznas ma, budem sa snazit...


zacala zima a popravde, po troch rokoch mi bolo bez vas, moderatorov, supportakov,smutno....:D
hlavne Killer mi tu niekde chyba, fesak napudrovany
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hledam hrace.

Ahojky, hledam hrace pod nickem Diakritika. Hravaly jsme spolu, neodpovida me na emaily a ani tady na zpravy. Prosim kdo ho znate a mate s nim spojeni vyridte mu ze ho schani drakula1234 a ze ceka na jeho odpoved v emailu.
predem moc dekuju.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, ten se také nějak po anglicku vytratil. Ale třeba někdy zase zavítá. Tým se poněkud obměnil, staré světy se pomalu dohrávají a tak se tu méně klábosí. Možná to bude i tím, že mezi dnešními hráči nejsou tak skvělí baviči jako například Ty.

Však z mých vnuček jsou už také školačky a vnukovi už brzy bude půl roku. Je to hrozné, ale nezdá se Ti, že ty vnoučata rostou rychleji, než nám rostly děti?
 

DeletedUser

Guest
Mam pocit, ze deti sice starnu, vnuca tiez, ale ja som sa niekde zastavil:D obzvlast, ak uvazim, ze zase tukam do kmenov a staviam hradby:D
myslim, ze sa zasmejeme..... este ....

pekny vecer
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Doufám, že se zasmějeme ... ;)

No jo no, vnučky také koukají divně, když říkám, aby trochu ztišily hlásky, že pracuji - a vidí mne sedět u počítače u hry. :D Na druhou stranu - trochu bych opravil přísloví - Kdo si hraje, nezlobí na Kdo si hraje, nestárne. :mocking
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
predzvest prusvihu........

:D:D:Deste som sa tu ani nezohrial a uz prislo prve varovanie :)
a tak teda pisem verejne svoju odpoved na svoj prehresok :D

Mas pravdu, dievca,
vyznam slova k .. a ti neunikol. Zial, mam svoj vek a tak pouzivam vo svojom pisomnom prejave mnozstvo slov, ktore budes oznacovat za naznak neslusnosti.... o tom ale slovny prejav je a i literatura pozna mnozstvo privlastkov a slov, hraniciacich s dobrymi mravmi....skus popremyslat, ci v tvojom sukromnom zivote nepouzivas obcas slovo, ktore nieje v pohode....nemyslim, ze forum je nieco ine, ako zivot ludi na DK....

PS... prvy banan som dostal v roku 2010, zvyknem si i teraz... pater Mikulas je proste so mnou :}


samozrejme to beriem s humorom a nijak si nestazujem, naopak, bolo by mi cudne, ak by to tak nebolo.:D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ten avatar, to není autoportrét ... ;)
 
Nahoru