• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Tým se měnil celou dobu své existence, členové přicházeli, odcházeli, ale účel, pro který tým existuje, je pořád stejný.
 

DeletedUser843

Guest
Já neřeším Tebe, Já Tě žádal o pomoc, v tom je velký rozdíl, ale jsi strašně vztahovačný a prostě najednou mám něco proti Tobě, když jsem Tě pouze požádal o pomoc. Já to osobně neberu.

Jak "najednou" :)

Máš niečo proti mne osobné a stále ťa to neprešlo. Keby hej, tak sa tu normálne bavíš, o hre, či s kamarátmi a vôbec by si ma nespomínal. Lenže ty nie a nie.

A tak to tu budeme riešiť, hmm, to sem určite priláka ľudí, o čo ti tak veľmi posledný mesiac išlo..

---
Navrhujem obrátiť list.. dajte dakto dáku tému :)
Ak nedáte, tak vám tu napíšem o tom, ako sa mi páči Battlefield 4 :D
Ach, som sa do tej hry zaľúbil :D
(keď opravia problém s padaním serverov, tak to bude lepšie)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Navrhujem obrátiť list.. dajte dakto dáku tému :)
Ak nedáte, tak vám tu napíšem o tom, ako sa mi páči Battlefield 4 :D
Ach, som sa do tej hry zaľúbil :D
(keď opravia problém s padaním serverov, tak to bude lepšie)

A já se furt divím, proč tě vidím neustále offline :mocking
 

DeletedUser34317

Guest
Je to fakt perfektná hra, naozaj môžem len odporučiť. Je tam momentálne menší problém, lebo EA padajú servery, no ale to sa dalo čakať. Tak si počkám na opravný patch. Inak super, dobre som si zahral, keď to šlapalo normálne.
Shadow Warrior poznám, to ešte tú starú klasiku, takže to je prerobené už? :))

JJ je to nové a jako akční hra dost dobré, jen tam postrádám nějaký příběh, no asi to bude mojí chabou angličtinou :D
 

DeletedUser843

Guest
Inak pekné jesenné záhlavie je na fóre. Aj to minulé, halloweenske bolo pekné. Páči sa mi.
 

DeletedUser16561

Guest
A to si ani nevieš predstaviť, že aké krásne bude na vianoce....--ch13
 
Nahoru