• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser16561

Guest
Chlapi neslintajte !
Foto stiahnuté z internetu. Ale veľmi krásne. Spojené dve nádherné veci v jeden obrázok, to sa často nevidí. Krásny futbalový dres a ešte krajšia baba. Určite poteší nejedno oko. :cool
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
To myslíš jako Vikingy? Semínka a kůže? Nevím, na betě se testovalo to, co bylo avizováno v upgrage - ty soutěže napříč světem, kdy prostě systém hráče přidělil do družstev a oni soutěžili, který tým nejlépe splní zadané úkoly. Členové vítězného týmu pak dostali určitou odměnu. Sice jsem nikdy nebyl ve vítězném, ale zajímavá myšlenka - napříč světem zapojit hráče do akce, bez rozdílu, jestli jsou spojenci nebo protivníci. :yes
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No, akce s dýní také nebyla k zahození, i když kuře místo kopiníků, to asi hned tak něco nepřetrumfne. To jsem málem zavařil klávesnici, jak jsem vysvětloval, že je to jen takový žertík, nic trvalého ... :D
 

DeletedUser

Guest
Tak to snad ne .....

Ja viem, cestina je cestina, ale po slovensky vam musim povedat, cervene vino nieje zrovna najhorsie, ak uvazim, ze svoj volny cas zacinam travit s kmenmi. Dnes som postavil svojho prveho vojacika a snad si tu mozno opat zahram divoke kmene...

Tapeva , kde si ?

:shout
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Vítej zpět na kmenech! :yeahBude zase povídání o páterovi? ;)
A kde jsi začal budovat tu svou novou vesničku?
 
Nahoru