• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser

Guest
Čo z načatým večerom?
Dufam že vezmete svoje priateľky,milenky,ženy a urobite im chlapy zabavu,aby Vám nezdrhli ;),DK počkaju,maximalne Vám vymlatia armady a vezmu pár dedín,žiadna tragédia :mocking.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Z toho si nic nedělej, já měl být na večírku s orientálními tanci, místo toho mne od včerejška trápí střevní chřipka. No jo, život není to co chceme, ale to co máme ... :(
 

DeletedUser33829

Guest
Nevíte na kterém českém světě je či bylo zakázané útočit na členy kmene a platí to tam ještě?:hi:D
 

DeletedUser25426

Guest
To nevím, ale na S25 nešla zabrat vesnice soukmenovce - šlechta přišla jen na kafe ;)
Útoky bez šlechty normálně dopadly...
 

DeletedUser33829

Guest
Nikde to nepsali a zjistil jsem, že nejde zabírat soukmenovec na SK s25.:D
 

DeletedUser25426

Guest
No na S25 to taky nikde nebylo napsaný - my to zjistili až po pokusu o zabrání ;) A support nám to potvrdil - prý je to nějaká výhoda/ochrana...
[SPOIL]spíš krávovina...[/SPOIL]
 

DeletedUser4673

Guest
Tuším že to bylo na světě 16, matně si vzpomínám, že jsem s tím míval problémy když jsem tam hrál. Nebo to byly podpory jen vrámci kmene. Teď nevím :(
 
Nahoru