• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ano, na sv. 16 je možné podporovat jen vlastní kmen. Nikoho jiného.
 

DeletedUser33829

Guest
Na s16 to byly podpory, že šly posílat jen v rámci kmene a vím, že tu byl ještě i nějaký svět, kde pro změnu nešlo zabírat soukmenovce. Nás tam taky nikdo neinformoval.:(
Jestli se nepletu, tak na s26 není levná obnova šlechtice a jestli je či není, tak o tom byl řádek ve statistikách v sekci nastavení světa a jaksi tam už takový řadáek chybí a taky nikdo nic nepsal. To Inno vymýšlí blbosti.:(
 

DeletedUser30368

Guest
Žabička se přišla podívat na mě, to zde ví každý :muck

Pavlisku, Asetko, Biblosi, Majko, Kvítku, Keltille, Lamaci, Pajcline, Miro, Mourku, Alexi a Shedde, ahooooooooooooj:D..., jak se máte? Taky tvrdnete jako já doma? :(....
Nechcete za mě udělat referát na Globalní problémy světa- 11/9? :D
 

DeletedUser30368

Guest
Ne, terorismus...to je jeden z teroristických činů (Samozřejmě každý to diví jinak, jak probíhal :yes )
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Zelí - tohle by nestačilo? http://cs.wikipedia.org/wiki/11._září tam je dat habaděj ...:D Zejména některá by se dala šikovně využít, jako stavba Pentagonu (ve stejný den pak byl vlastně napaden - to se dá rozvinout teorie na celý referát, kolik má mít stránek?), trochu dáš do protikladu ty únosy z roku 1970 a neříkej, že nemáš o čem psát ... Konec konců, i to Chile by se tam dalo zakomponovat, protože, kdyby si USA nehrály na světového četníka, kdo ví, jak by to vše bylo.
 

DeletedUser30368

Guest
Musím to z roku 2001 :), tak teorie mám dvě základní a to Usama (Oficiální verze) a to, že to nařídil George Bush (Tedy jeho vláda a ten, kdo tahal za provázky, což nevím, kdo byl :D)...což je nejčastější konspirace. K tomu vyhledám některé vtipné verze. ještě je budu muset vyhledat, ale psát o čem je. Jen se do toho musím dnes večer pustit :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No jasně, ale jak víš, vše souvisí se vším a proč to neokořenit trochu jiným pohledem ... :D
 

DeletedUser30368

Guest
To sice ano, ale musím ještě dodržet čas a já a prezentování není dobrá dvojice :D
 
Nahoru