• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser33829

Guest
Tak ho hned nebijte,je v týmu chvilku a prostě si neuvědomil že se musí chovat poněkud jinak a co napíše,může tím pádem vyznít jinak než jaký byl záměr.

Mě překvapuje, jak DK Tým nezná pravidla, a abych já tady někoho poučoval o pravidlech, která pořád ignoruji a dostávám za to tresty mi přijde divné.:D

V pravidlech je napsané, že vyhrožovat známostí v DK Týmu hrozí BAN.

Teď Ti to najdu.

Vyhrožování "známostmi" v DK Support Teamu/DK Teamu


1. První přestupek - 7 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky.


Wiki Tým nabírá nové členy a nikdo tam nepřepsal pravidla fóra.:scratch
 

DeletedUser

Guest
Myslim že to znie určite vojensky,zas aby sme z Lamača nerobili moda,ktory sa na forku bude za utoky mstiť,to určite tak nevyznieva.
[SPOIL]Povedal by som len,že ukazal v hre svoju špatnu stranku,že mu utoky vadia :D,ale je to robenie z komaram.....;)[/SPOIL]
 

DeletedUser36491

Guest
Mě překvapuje, jak DK Tým nezná pravidla, a abych já tady někoho poučoval o pravidlech, která pořád ignoruji a dostávám za to tresty mi přijde divné.:D

V pravidlech je napsané, že vyhrožovat známostí v DK Týmu hrozí BAN.

Teď Ti to najdu.

Vyhrožování "známostmi" v DK Support Teamu/DK Teamu


1. První přestupek - 7 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky.


Wiki Tým nabírá nové členy a nikdo tam nepřepsal pravidla fóra.:scratch

Děkujeme za připomínku, co nejdříve to tam bude dopsáno.
Jinak, jak se všichni máte? Co nového?
 

DeletedUser33829

Guest
Předtím, než mě katapultujete do věčných lovišť, tak bych se rád vyjádřil k tomuto, co sice nezaznělo přímo zde na fóru DK, ale jinde ano.

1. Tady hledáš záminky, jak se do nás navážet, ale na Slovensku si to vůči Linteovi nedovolíš.
Není to pravda, chovám se všude stejně. Problém není dle mě ve mně, a že bych se choval na SK fóru jinak, ale je v tom, že na SK mi nikdo nic nemaže! A další věc je, že na SK členové DK Týmu nepíší srdcevroucí příspěvky se kterých si lidé dělají na skypu srandu, jen to zde nepíší, aby nebyli trestáni.;) To není provokace, to je dobrá rada.;)

2. Byl bych velice rád, kdyby byl smazán podpis hráčce Aseta, vím že se to nestane, ale nelíbí se mi, že jsem jí napsal ve hře na fóru příspěvek o lidské hlouposti a ona mi ho smazala a o 2 dny později si jej sem dala na fóru do podpisu. Když chce tak vymítit lidskou hloupost, měla by začít u sebe. Je jí 42 let a neví jakou barvu má Slunce.:cry To jsou ty věci, chyby jsou všude okolo, my jsme dokonalí a jestli jsme něco neudělali, tak tu máme v zásobě 10 výmluv proč jsme to nestihli udělat, sice výmluvy hraničící právě s lidskou hloupostí, ale což, kdo to zpochybní, tak tomu to smažeme a potrestáme ho a to jsme u toho bodu 1 zpátky.

:bye
 

DeletedUser

Guest
Je mi líto, Shedde, ale pravidla znáš. Jestliže máš podezření na porušování pravidel napiš ticket. Pokud by jsme řešili jen tebe, pokaždé když máš pocit, že ti někdo šlápl na kuří očíčko, tak by jsme všichni moderátoři nedělali nic jiného. To co se řeší, nebo děje na jiných fórech není a ani nemůže být naše věc a rozhodně to nesmí a nemůže ovlivnit naší práci tady. Děkuji za pochopení.
:hi
 
Nahoru