• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
U nas bylo krasne cely den ;-)

ALOHA ALL :eek:)
Fotecka v podpisu je pekna. Jen ted nevim jestli jsem to videla v Panu Prstenu a nebo v Neverending story :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Víš, co byl Pavlísku impozantní zážitek pro mne? Když obeplouváš ostrov Capri, tak si to v jednom místě loď namíří ke skále, která vypadá jako vchod do jeskyně - prostě takový přírodní skalní útvar - skála, kterou se dá projet. A když jí loď proplouvá, tak z kapitánského můstku zazní v několika jazycích, že se všechny páry mají políbit, aby se nikdy nerozešly ... a lidé se skutečně začnou líbat. Bylo to takové, jak z jiného světa ...
 

DeletedUser

Guest
Dnes tady máme dva oslavence :)
Oldo a Lotosový kvítku, gratuluji a přeji vše nej, nej, nej!
emoticon-0166-cake.gif
 

DeletedUser33450

Guest
Taky se připojuji ke gratulaci.
Cérko a ogare vinšuju vám všeho dobrého a splnění toho dobrého,co si přejete.:)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
I já se připojuji a přeji Lotosovému kvítku i Oldovi, vše nejlepší k dnešním narozeninám.
 

DeletedUser36491

Guest
Oldo i Lotosový kvítku, všechno nejlepší vám přeji, hodně štěstí v Divokých Kmenech i v životě. Oslavte to pořádně! :hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Připojuji se ke gratulacím! Pořádně to oslavte! :yes
 

DeletedUser31120

Guest
Taky se připojuji ke gratulaci, a aby toho nebylo málo, tak na Znojemsku nám řádí stoletá voda.. Ajaj :scratch
 
Nahoru