• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Já jsem zase zjistila, že je teď asi moderní zabíjet ohrožené druhy zvířat v zoo kvůli lidské blbosti :shock
 

DeletedUser33829

Guest
Která zvířata a z jakého důvodu?:scratchNechceš mi z té ZOO donést papouška šedého?:cool
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Žaka bych taky chtěla, ale ještě víc kakadu růžového ten je asi nejlepší z papoušků :yes které zoo, no dva lvi africké zastřelili v zoo v Peru, protože k nim do výběhu skočil jakýsi maniak, protože chtěl spáchat sebevraždu a gorilu nížinnou zastřelili v americe, protože tam nějaké zřejmě uplně hloupé matce spadlo děcko. :shock
 

DeletedUser33829

Guest
Jsem čekal, že to bude kvůli alergii lidí.:D Raději zachránit člověka, než zvíře, ale mohli je spíše uspat.
Nám umřel minulý týden v pondělí kocour, měl nevyléčitelnou nemoc, které se říká kočičí AIDS a jmenuje se FIV, před dvěma měsíci jej kousl neznámý kocour a veterinář říkal, že to má čtvrtý případ za dva týdny a dříve se s touto nakázou nesetkal. Takže teď tu u nás řádí kočičí AIDS.:shock Ještě že to není na člověka přenosné, jinak bych zaměstnal brokovnici.:mocking
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
O FIV vím je to snad i u psů a je to docela blbý no bohužel mě to mrzí, doufám, že naše kocoury to nepotká. Uspat by je prý nemohli, protože neměli po ruce uspávací prostředky a ještě navíc přesně namíchané dávky, takže tak. Radši bych zachránila zvíře, kterého je jen pár tisích nebo stovek kůsů a je skoro na pokraji vyhubení nejhorším predátorem na světě - člověkem - než zachránit nějakého mentálně narušeného člověka - který stejně žít nechce - a kterého jsou na světě miliardy. I když nám prý taky hrozí vyhubení a docela brzo :D

EDIT: Ne tak u psů asi ne, nevim s čim jsem si to spletla :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
Na psy to přenosné také není, mohou to dostat jen kočkovité šelmy a přímým stykem, ani vzduchem se to neroznáší.
Přesně tohle jsem od Tebe čekal, mně je líto více lidí, než zvířat.
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Měla jsem pocit, že jsem někde četla, že psi mají svůj vlastní HIV virus, ale možná se mi to zdálo. No jo už je to tak, že jsou mi milejší zvířata, ale to už všichni vědí. Jinak ten papoušek nevím, ale kdybys chtěl šípový žáby, tak ty ti ze zoo klidně přinesu ;) V létě se mi možná poštěstí praxe v zoo Ostrava, ale tam asi nic nedostanu :D a koncem srpna už mám jistou praxi v zoo Praha, tam dostanu tak akorát triko :D
 

DeletedUser33829

Guest
Tak to já mám už také brigádu, užívat si ve 45 °C.:D
Minulý týden v obchodě v Praze se udělalo pokladní špatně, z toho že tam byl vydýchaný vzduch, tak jsem si vzpomněl na ty naše ogary a ďévčice od nás, když dělají v horších podmínkách a ještě se nadřou více, jak za kasou. To by si měl každý zkusit, ať ví co je to práca. Mi to až tak zase nevadí, ale uvědomit si, že v takových podmínkách pracují a zvládají to ženské, které mají k šedesátce. To byla před deseti lety, panebože toto letí, jediná motivace, proč to vydržet a nevykašlat se. Jestli bude parné léto, tak to bude zase, že v Brně zastavují výrobu a my nic a čecháčci a pražáci by to nezvládli.:D Před 3 týdny jsem se dozvěděl, že jeden člověk, kterého jsem znal dobře a začal vloni v létě marodit, tak umřel, vyoperovali mu ledvinu a zjistili nádor na páteři. Zajímavé, za ty roky dostali rakovinu 4 lidi a tři umřeli, všichni nekuřáci a jedna přežila a vrátila se a kouří doteď. Kde je velký ministr zdravotnictví, který huláká v Poslanecké sněmovně, že každý má právo dýchat v práci čistý vzduch? Na to se kašle, kapitál musí proudit a tomu podřídit vše, nebo na drtírně dostali roušky na pusu teprve před třemi lety, chodí jak bílí sněhuláci, vsadil bych se, že vdechuješ i mikroskopické částečky plastu, no fuj, tak jako ředidla a barvy na potisku, ještě že klasický potisk ustupuje. Měli by rozpoutat celosvětovou kampaň proti plastům.

Ale za ty prachy to prostě stojí, díval jsem v Praze na několik desítek brigád a našel jsem jen jednu, než kolik si vydělám u nás a vyplatilo by se mi zaplatit koleje i MHD, skoro všechny nabízeli ještě méně než kolik si vydělám u nás, nebo by to vyšlo u pár plus mínus nastejno, jenže doma nemám takové náklady a cestu žádnou. Takže na to si nestěžuji, průměrnou mzdu si nevydělá dvě třetiny pracujících, natož brigádnicí, i když s přesčasy, ale vytáhnu to i něco nad průměrnou mzdu.:pardon
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Tak to víš, pražáci a práce, ti fňukají už jen když musí někam jet 10min v MHD natož pracovat :D ale nechci se nikoho dotknout, tohle vim z toho co vidim a slyšim. V poslanecký sněmovně se teď prý prosazuje, aby cyklisti mohli pít alkohol či co, to se budeme mít :wacko to zhned zmizí z ulic auta a všichni budou jezdit na kole
 
Nahoru