• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 53. Neděle.......Sir Ared vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna Lord Dark Knighter
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35615

Guest
Lukáš, 32 let, svobodný, bezdětný, podnikatel. Mám rád dobrý tabák, kvalitní skotskou, zbraně, výpočetní techniku, sport.

Hraju na světě 25 a před lety jsem hrával na světě 11 jako Ared z Ondaku.

Omlouvám se za prodlení.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Nevadí :)[/SPOIL]

Jak jsi se dostal k Divokým kmenům? Případně co se ti tehdy na této hře líbilo, že jsi setrval až dodnes?
 

DeletedUser35615

Guest
No myslím, že na mě někde na netu vyskočil reklamní banner, tak jsem kliknul a zaujalo mě to. Mám rád historii, specielně středověk. Taky mnoho večerů trávím o samotě, takže kumpáni z kmenu hasí moji žízeň po sociálním kontaktu :) A to bude asi důvod proč hraju dodnes.
 

DeletedUser

Guest
Máš nějaké hráčské vzory? Případně hráče, kteří tě nejvíce učarovali svým hráčským uměním?
 

DeletedUser35615

Guest
Vzory asi ne. Nejsem zrovna dvakrát zdatnej hráč, nemůžu tomu dát tolik času kolik by bylo potřeba. Ale třeba na svetě 25, kde hraju, se mi líbí styl hráče prudus1 z kmene future generations.
 

DeletedUser35615

Guest
Teď se asi zasmějete: když jsem měl deset vesnic :) Včera jsem o jednu přišel.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Abych přiznal barvu, nebyl jsem na tom mnohdy o moc líp :yes[/SPOIL]

Představ si, že by za tebou přišli vývojáři INNA a zeptali by se tě, co by jsi doporučil za úplně novou věc k vývoji, aby hra dostala šťávu. Co by jsi navrhl (stručně)?
 

DeletedUser35615

Guest
No to je asi na delší přemýšlení, ale napadá mě nějaká animace. Ukazoval jsem jednou DK kámošovi a byl zklamanej že nevidí pohybovat se žádné vojáčky :) Což mě úplně ze začátku vadilo trochu taky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru