• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 53. Neděle.......Sir Ared vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna Lord Dark Knighter
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Psal jsi, že nemáš moc času na DK. Kolik průměrně stráviš denně u hry hodin?
Co na to říká tvé nejbližší okolí?
 

DeletedUser35615

Guest
Uf, no kolik... tak asi hodinku dvě, hlavně večer.

No on to nikdo neví, nebo neřeší. Tuhle jsem se byl kouknout na pár dní za rodičema, vzal jsem si noťas a obhospodařoval jsem své panství, táta mi nakoukl přes rameno a jen zavrtěl hlavou :) Jiné rekace nemám :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Účastnil ses nějakých srazů? Případně chystaš se na nějaký?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35615

Guest
Nikdy, ale lákalo by mě to :) Ztotožnit si všechny nicky s real lidma, to by mohla být sranda :)
 

DeletedUser

Guest
Jak si se dostal na toto fórum? Navštěvuješ pravidelně/nepravidelně?
 

DeletedUser35615

Guest
Tak úplně prvně jsem tu byl kvůli informacím o hře. Pak mě zaujala některá témata v hostinci. Takže jsem se zaregistroval abych také mohl diskutovat. Poslední dobou spíš nepravidelně.
 

DeletedUser

Guest
Máš nějaké oblíbené přispěvatele, od kterých si velmi rád přečteš jejich názor na věc?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35615

Guest
Mám :) třeba: Lord Dark Knighter, papasese, angelinocz, biblos, habrton a také rád čtu tvoje ;) a určitě by se ještě někdo našel, kdybych dýl přemejšlel.
 

DeletedUser

Guest
Zkoušel jsi i jiné hry od INNO? Případně která se ti v současnosti kromě DK nejvíce líbí?
 

DeletedUser35615

Guest
Zkoušel jsem The West a to mě vyloženě nebavilo, ale jsou to už asi tři roky. Uvažuju o Forge of Empires, hodil jsem si to na lištu záložek, že se na to jednou mrknu, ale ještě jsem se nemrknul :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru