• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 53. Neděle.......Sir Ared vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna Lord Dark Knighter
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Určitě tě tam rádi uvítámě :)[/SPOIL]

Psal si, že podnikáš. V jakém oboru?
 

DeletedUser35615

Guest
Ochrana osob, majetku, detektivní služby. A trošku fušuju do stavebnictví, jelikož kamarád je developer.
 

DeletedUser

Guest
Jak ses k tomu dostal? Jak přibližně dlouho provozuješ živnost?
Jsi s tímto oborem spokojen, nebo bys dnes volil jinak?
 

DeletedUser35615

Guest
Sloužil jsem osm let u PČR... Poměrně krátce, přes dva roky. Jsem spokojenej, ale je to boj, to podnikání. Jinak bych asi nevolil. Moc toho za co si můžu účtovat peníze totiž neumím :) Od ledna budu mít společníka a zkusím ještě rozšířit segment služeb a jestli to vyjde, tak budu šťastnej jak blecha :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Nezbývá než popřát mnoho štěstí :)[/SPOIL]

Co jsem si všim procestoval si celkem dost zajímavých zemí. Pracovně, či obdivovat krásy země? Kolikati jazyky mluvíš?
 

DeletedUser35615

Guest
Děkuju:great

Evropské země jako turista. Slovensko pracovně a párkrát jsme tam byli s kamarádem na vandru. V Austrálii jsem rok žil, jelikož jsem si tu trošku nadrobil a potřeboval jsem radikálně změnit prostředí abych se z toho trošku oklepal. No a Hongkong a Thajsko jsem vzal po cestě z Austrálie domu jako turista. Mluvím anglicky, strašně špatně německy (objednat si jídlo, koupit lístek na vlak) a rozumím slovensky :)
 

DeletedUser

Guest
Provozuješ nějaký sport?
Který nejraději sleduješ?
 

DeletedUser35615

Guest
Hrával jsem rugby za Pragovku, ale na střední mě to nějak pustilo, stejně jako karate. Hraju šachy a poker, střílim z pistole a z brokovnice, otužuju se a s kámošem chodíme pravidelně v prosinci plavat do Sázavy. Teď už spíš rekreačně boxuju, mám rád judo a občas se s kamaradáma (co jsme spolu chodili na steet fight) sejdem a cvičně se poperem :) Když je pěknej zahraniční fotbal tak se rád podívám a atletiku rád sleduju.
 

DeletedUser

Guest
Jaké máš oblíbené knižní autory? Jakou knížku by jsi mi doporučil?
 

DeletedUser35615

Guest
Milan Kundera, Bohumil Hrabal, Jack London, Gabriel García Márquez, Terry Pratchett a další..

Mimo jiné bych Ti doporučil tyto:
Milan Kundera: Nesnesitelná lehkost bytí
Bohumil Hrabal: Obsluhoval jsem anglického krále
Thomas Berger: Malý velký muž
Mika Waltari: Egypťan Sinuhet
Jack London: Tulák po hvězdách
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru