• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - II. NEDĚLE/sobota/ ... 20:00

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
hmm že ti někdo vezme vsi, o což ve hře jde, tak si o něm myslíš své.. hmm opět dost vyhýbavá odpověd, zahraná promin ale trapně do autu :(
Tak nevím, co chceš slyšet, když jsem už jasně před pár minutami napsal, že mě ve hře nikdy nikdo nenaštval (ono když máš pár vesniček, tak k něčemu takovému v podstatě nedochází)... Ale pokud mám být upřímný, tak se na seznamu hráčů, kteří mne z S8 nejvíce naštvali, objevuje jméno „joannina“. Proč tomu asi tak bude? :)
Jak by vypadal v nastavení pro Tebe přijatelný svět a chtěl by jsi tam v kmenu hráče jako jsou joannina, Majk.Kor, Drooh, K.iller, vkvkvk, monnkey, Ivanita? (klidně vyřazuj ze seznamu ;-))
Pomalý svět s lučistníky, s paladinem, bez kostelu, maximální počet členů v kmenu na dvacítce.

Tak určitě bych tam chtěl hráče jako Majk.Kor, Drooh, K.iller, vkvkvk, monnkey, Ivanita. Naopak hráče papasese (nebo jak se to píše) bych tam určitě nechtěl, ten je prý špatný bojovník. :p
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
.......... Naopak hráče papasese (nebo jak se to píše) bych tam určitě nechtěl, ten je prý špatný bojovník. :p
To se není čemu divit, taky si s ním nerad povídám ... a do kmenu se vetřel i bez mé pozvánky.[/SPOIL]

Asi již Ukončíme vysílání "zábavného" pořadu Křeslo pro Hosta ..... a uzavřel bych to závěrečným dotazem:
Proč tě vídáme u nás na fóru (s8) tak málo ... zlepší se to do budoucnosti?

EDIT:/
[SPOIL]a během následujících pár minut napíšu sumář toho, co jsme se o Jonikovi dozvěděli[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Bohužel jsem moderátor hned tří fór, na DK mám na starost hned pět světů, takže tak jednoduše to nejde... Ale budu se snažit. :hi
 

DeletedUser11059

Guest
TÍMTO KONČÍM VYSÍLÁNÍ ---- PŘESNÝ ČAS BYL 100 minut ......... za chvilku slíbený komentář
A děkuji Jonikovi a ostatním zúčastněným za aktivitu a přítomnost.
děkuji.
 

DeletedUser11059

Guest
S Prezidentem na kraji města

Náš věřící pan Prezident-Jonik se stal panem Prezidentem z donucení, ačkoliv jako pacifista mířil v politice hodně vysoko.
Jeho vegetariánství mu napomáhá k tomu, že není nikterak aktivní.
Najímá si Z.abijáky jako vychovatele, a to u toho nemá nikterak kalnou mysl, neboť je naprostý abstinent a nekuřák, který zatím neměl žádnou sexuální zkušenost, tudíž není bezchybný.
Nic nám nepoví a proto ho máme za vše, co nepověděl omluvit a nemáme mu to mít za zlé, protože jak sám tvrdí, jeho myšlenkové pochody jsou slušně řečeno - mimo mísu.
Pakliže si chce s kolegou porozumnět a být s ním velký kamarád, musí se s ním nejprve rafnout (a to doslovně, neboť se považuje za naprosto atypického žlutého kočkopsa), aby se mohlo vše urovnat.
Uznává stařešiny rodů, asi proto že jsou silnější nežli on a mladým rád uděluje rady.
Prý o sobě tvrdí, že je gentleman ..... ale když mu někdo vezme chleba, tak ho pěkně nakrkne.
Takový je náš pan Prezident-Jonik. :hi;):blush

Haj hou



 

DeletedUser

Guest
Tak musím s pravdou ven, papasese mě kompletně přečetl. Jeho rozboru osobnosti by mohl závidět kdejaký psycholog.)

Tímto děkuji za příjemný večer, který jsem s Vámi mohl strávit.

Dobrou noc a příště více štěstí při výběru hosta.
 

DeletedUser11059

Guest
Taky díky za účast .... kdyby zde bylo vícero lidí, bylo by to lepší, ale i tak jsme se zase o kus víc poznali.
 

DeletedUser2901

Guest
Hm, otázku jsem také měl, ale je pozdě, kdo pozdě chodí, sám sobě škodí... :)
Btw, K.iller nebyl v žádném přípdě vychovatel, nedával poučky, neusměrňoval, atp... ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru