• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - II. NEDĚLE/sobota/ ... 20:00

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
tak má second question

to to tu tak schválně protahuješ, že odpovídáš po např osmi minutách? protože to je fakt dlouho.. se stihnu vyčůrat, umýt nádobí než ty odpovíš.. :(
 

DeletedUser

Guest
Určitě jsi si všiml toho, že panuje hodně všeobecný názor mezi hráči ohledně komunikace moderátorů a supportu a cheatů s právě hráči. Jako informace ohledně chyb, ohledně provinění a tak. Máš pocit, že alespoň se ten všeobecný názor zakládá na pravdě?
Jsme jenom lidé, chyby se stávájí, nikdo není bezchybný. Co k tomu více dodat...
tak má second question

to to tu tak schválně protahuješ, že odpovídáš po např osmi minutách? protože to je fakt dlouho.. se stihnu vyčůrat, umýt nádobí než ty odpovíš.. :(
Konečně rozumná otázka. V tuto chvíli si ještě volám s jednou osobou na Skypu, takže mé myšlenkové pochody jdou někdy, lidově řečeno, mimo mísu. Za což se velmi omlouvám. :blush
 

DeletedUser

Guest
takže to tu flákáš :( a záměrně.. věděl jsi že to tu bude, abych řekla pravdu jsem trošku zklamaná.. trvá ti to a máš vyhejbavé odpovědi, čekala jsem více otevřenosti.. doufám,že vkvéčko bude sdílnější :cool

prý se můžu ještě zeptat.. copak je důležitějšího než zde toto týden připravované?

a mimochodem.. to si voláš celou hodinu a čtvrt??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
takže to tu flákáš :( a záměrně.. věděl jsi že to tu bude, abych řekla pravdu jsem trošku zklamaná.. trvá ti to a máš vyhejbavé odpovědi, čekala jsem více otevřenosti.. doufám,že vkvéčko bude sdílnější :cool

prý se můžu ještě zeptat.. copak je důležitějšího než zde toto týden připravované?

a mimochodem.. to si voláš celou hodinu a čtvrt??
Tak já se o tom dozvěděl dnes ráno, bohužel.
á už je vidět ten gentlemanismus :D

Ale konečně i konkrétně ... nemusíš uvádět stupnici jak moc , ale kdo z našeho světa tě fakt vytočil, nebo alespoň nakrknul, že jsi si o něm začal myslet své?
Tak kdysi jsem měl na S8 svých pár vesniček a nějaký dobrák mně je během pár chvil přebral, což mu mám trochu za zlé (mohl jsem tam být s Vámi trochu déle). :)
 

DeletedUser

Guest
hmm že ti někdo vezme vsi, o což ve hře jde, tak si o něm myslíš své.. hmm opět dost vyhýbavá odpověd, zahraná promin ale trapně do autu :(
 

DeletedUser11059

Guest
Jak by vypadal v nastavení pro Tebe přijatelný svět a chtěl by jsi tam v kmenu hráče jako jsou joannina, Majk.Kor, Drooh, K.iller, vkvkvk, monnkey, Ivanita? (klidně vyřazuj ze seznamu ;-))
 

DeletedUser

Guest
chrrrrrrrrrrr chrrrrrrrrrrrrrrrr .. vzbudte mě, až se tu začne něco dít :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru