• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - III. NEDĚLE ..... alexistech vs Ivanita

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
[SPOIL]už jen zničit nás pak hlavně tfoh a maj to v kapse ,-)[/SPOIL]

[SPOIL]nemůžem další otázky.. alex nestíhá :D[/SPOIL]
 

DeletedUser15934

Guest
Jak psal Pavel výše. Byl jsi dlouholetým vůdcem KOF, ale je tomu již poměrně dávno co jsi předal vedení jiným. Dokonce jsi se nějakou dobu nacházel v KOF2. Můžeš nám prozradit co se stalo? Převrat, nedostatek času, nebo jsi na tuto funkci prostě našel vhodnější kandidáty?


KOF2 byla renovovana a My jsme delali REFORMU vsech kmenu.
V KOF2 se ocitli vacsinou hraci z RKS kteri k Nam presli.
Ja jsem sel do KOF2 za ucelem proverit si vsechny nove hrace ,delat jim statistiky a podobne.
Chtel jsem novym hracum vysvetlit pravidla jakymi se ridime,jakou strategii mame ,pripadne jim pomoci v pripade potizi.
Sel jsem tam jen na jistou kratsi dobu.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Evidentně je málo času. Asi budeme muset zabrousit rychle do soukromí.:p[/SPOIL]

A teď tedy:
Jste momentálně nejsilnější uskupení tohoto světa, ale upřímně takových tu už bylo vícero (aliance světa 8, Royal Alliance). Jak to vidíš ty? Je to jen další přechodná fáze, a nebo už je to na trvalo a dotáhnete to tak až do finále?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15934

Guest
Ups nevšiml jsem si, že už jsi odpověděl v Pavlově dotazu. :( Chtěl jsem ti drze dopřát víc času na odpověď a tak jsem fláknul otázku a pak si teprve přečetl odpověď na tu výše. Omlouvám se za zbrklost.

Tak dál. Jste momentálně nejsilnější uskupení tohoto světa, ale upřímně takových tu už bylo vícero (aliance světa 8, Royal Alliance). Jak to vidíš ty? Je to jen další přechodná fáze, a nebo už je to na trvalo a dotáhnete to tak až do finále?

Aliance S8 se s nasi nemuze porovnavat.
Byli poskladani z ruznych kmenu,meli rozlicnou diplomacii,slo jim spise o quantitu nez li o Kvailtu.
Taky jsme od nich dostali nabidku ale odmitli jsme vstoupit a nezalekli jsme se Te Jejich 'Velikosti'.

A ted k odpovedi: Muj pohled na Budoucnost KOF je Nenabirat dalsi hrace,kmeny.Mame kvalitni hrace a i kdyz nekdo skonci, tak vyhrat tento svet muze jenom 20 lidi.
Po TARE tady nebudeme mit zadneho poradneho soupere.
Kdo se vyzna v cislach,tabulkach,mapkach no proste v statistikach, tak Vi ze KOF a TFOH jsou nejvetsi ALIAnce a jestli se nic prevratneho nestane tak si doberou Zbytek sveta a pak si to asi rozdame mezi sebou. :D
 

DeletedUser

Guest
A teď to šťourání do soukromí.:D
Podle profilu, žiješ v Dublinu, můžeš nám prozradit jakpak ses tam dostal a čím se tam živíš? Podle tvé záliby v jazycích bych typoval, že tam v Irsku jako rodilý Slovák učíš Angličany Česky.
 

DeletedUser11059

Guest
Alexi, už jsi tady zmínil své "trapné" dětství (pubertu) :D ..... , je něco, co by jsi nerad zveřejnil ještě z té doby, ale uděláš výjimku a řekneš nám to? (třeba nezdařený první sex, ... ) ;)
 

DeletedUser15934

Guest
A teď to šťourání do soukromí.:D
Podle profilu, žiješ v Dublinu, můžeš nám prozradit jakpak ses tam dostal a čím se tam živíš? Podle tvé záliby v jazycích bych typoval, že tam v Irsku jako rodilý Slovák učíš Angličany Česky.

:D Jo ,no to by jsem musel cesky Jazyk ovladat.Jinak by jsem takovou praci Bral. :D
Do Dublinu jsem prisel delat pred asi 4 rokmi a nevedel jsem co mne ceka.
Trvalo mi 3 mesice pokud jsem nasel nejakou praci a to jeste nebylo na FULL TIME.
3 mesice v Irsku bez prace je hodne.Financni zatez a taky psychicka.
Ted delam v Tescu v Sklade (mimochodem nejvetsim v Evrope) na Vysokozdviznem Voziku a uvidim jestli se mi casem naskytne lepsi pracovni prilezitost.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]To jsi mezinárodní kolega mojí ženy. Jiný stát, stejná firma.:yes[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru