• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - III. NEDĚLE ..... alexistech vs Ivanita

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33450

Guest
křeslo pro hosta

Zdravím,čím se liší život v Dablinu od života tu v Česku,co vám chybí,co je lepší?:)
 

DeletedUser15934

Guest
Alexi, už jsi tady zmínil své "trapné" dětství (pubertu) :D ..... , je něco, co by jsi nerad zveřejnil ještě z té doby, ale uděláš výjimku a řekneš nám to? (třeba nezdařený první sex, ... ) ;)

Mam bohatou minulost ale nevim jestli neco stoji za spomenuti.
Mozna spise mohu spomenout prihodu ktera se mi stala pred asi rokem.
Prisel jsem domu na slovensko a v rodinnem domku jsem nasel Vahu kterou ma sestra dostala na Svatbu.
Protoze jsem drzel dietu a snazil se shodit par kilo,chtel jsem se jit odvazit.
Rozbalil jsem Vahu a koukam ze ma jeste zastrcku do elektriny.
Ok,rekl jsem se ze je to nejaka novinka a Vaha bude elektronicka.

Me prekvapeni a zdeseni najednou bylo nahle kdyz podle mne elektronicka vaha zacala praskat.:D
Po skontrolovani pristroje jsem zjistil ze to neni Elektronicka Vaha ale nejaky microwlnny varic.

[SPOIL]To jsi mezinárodní kolega mojí ženy. Jiný stát, stejná firma.:yes[/SPOIL]

Predpokladam ze na Voziku asi nepracuje. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
Zdravím,čím se liší život v Dablinu od života tu v Česku,co vám chybí,co je lepší?:)

Nejprve v Dublinu Alexovi chybělo libido ... takže se vrátil domu na Slovensko a tam zadělal na potomstvo, které si zase odvezl do Dublinu, aby ho (vlastně ji) tam vychoval ... V tom je asi ten rozdíl ... tady plodit, tam vychovávat[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]:D :D :D :D :D tak to je hustýýý.. chudák ségra :D :D a chudák váha jestli jsi na to stoupal a furt ti to nic neukazovalo :D[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]snad se na mě nebude nikdo zlobit, ale díky naší prodlevě bych rád prodloužil dnešní vysílání o cca 30 min alespoň - toť předpokládaný déšť ve Wimbledonu a opožděné utkání v přímém přenosu, tak bych rád zapolnil čas.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]nějak nevim proč ale dotazovní jsou dost brzdy :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
snad se na mě nebude nikdo zlobit, ale díky naší prodlevě bych rád prodloužil dnešní vysílání o cca 30 min alespoň - toť předpokládaný déšť ve Wimbledonu a opožděné utkání v přímém přenosu, tak bych rád zapolnil čas.
Mě ještě připravené otázky nedošli, takže za mě klidně o hodinu.:yes[/SPOIL]
 

DeletedUser15934

Guest
Zdravím,čím se liší život v Dablinu od života tu v Česku,co vám chybí,co je lepší?:)

No Mohu porovnat SLovensko a IRSKO konkretne Dublin.
Vy uz si pak udelejte obrazek.
Vydelam tady 3.5 krat vice jak na Slovensku.
Ceny potravin jsou tu stejne,neco drazsi neco levnejsi.
Je tady drahy Tabak hlavne Cigarety.
Ostatni je na stejne urovni takze za penize ktere vydelam si mohu koupit skoro Vse co na slovensku.
Samozrejme nesmite chodit do BARU atd. 5eur za pivo je odstrasujici.
Chybi tady Horcice,Tatarska Omacka,Vegeta,Tvaroh atd v Normalnich Tesco obchodech ale zase se tady najit zahranicni obchody a mezi nimi i Ceskoslovensky Obchod kde maji vse a co nemaji si muzete objednat.
Nocni zivot tady je rusny obzvlast kdyz bydlite pri jednem z nejvetsich fotbalovych stadionu v Evrope jako ja.

[SPOIL]

Nejprve v Dublinu Alexovi chybělo libido ... takže se vrátil domu na Slovensko a tam zadělal na potomstvo, které si zase odvezl do Dublinu, aby ho (vlastně ji) tam vychoval ... V tom je asi ten rozdíl ... tady plodit, tam vychovávat[/SPOIL]

Jo a Kmeny mi krome toho dopomohli k Seznameni se s moji pritelkyni.Tazke vdaka kmenum mam vlastne i Potomka. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru