• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - V. NEDĚLE ..... vkvkvk vs joannina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
máš pravdu.. promin.. tohle mi nedochází.. teda dochází že nejsi supporták, ale nevim proč to tak blbě píšu
omlouvám se
 

DeletedUser2901

Guest
Takže se dostáváme dál, četla jsi ty pravidla Grepu, ohledně toho samého co probíráme? :)
 

DeletedUser11059

Guest
Do kavárny se můžete přesunou sami ... ;), a přidá se možná i vícero.
 

DeletedUser

Guest
nečetla ale jak přijdu domů, tak slibuju že přečtu

ok.. mou odpověd píšu do kavárny..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Předem se omlouvám, že vstupuju do diskuze mimo stanovený čas, ale chtěl bych reagovat na to co tady psal vkvkvk a na spor ohledně názvu vesnic.
Dokázal bych ještě pochopit, že za názvy které se spojují s nějakou extrémistickou ideologií jsou dávány bany a hráč by si měl být toho vědom a nezkoušet ještě trpělivost supportu.
Ale jak chcete obhájit to pravidlo které tady bylo už několikrát použito, když si někdo pojmenuje vesnici podle filmu: "*****hošigutentag"? (mimochodem těch filmů tam má asi 500)

Nebo když si někdo pojmenuje vesnici "smrdutá ryba" (nebo tak nějak), to tyhle názvy opravdu někoho pohoršují?
Pak se asi sotva můžeš divit teoriím, že support ovládá hru a že napomáhá hráčům aj.

Podle mě si support za svojí pověst může především sám. Navíc stále příjímá lidi, s kterými mám negativní zkušenosti ohledně jejich "férového" jednání ze hry, takže si jen těžko představuju jak se chovají, když mají moc ovlivňovat hru ze shora.
Dále tu někdo vznesl podnět, že support se chová jako bohové. A ano, některé bany to opravdu potvrzují.
Říkáš, že když se někomu nelíbí za co ban dostal může svůj prohrešek obhájit, ale ve skutečnosti to tak nefunguje. Pravidla jsou v některých částech naprosto nejasná a člověk může psát co chce, stejně supporter odpoví jednou za den odkazem na pravidlo, které neodpovídá prohřešku.

Jediná možnost jak být zbaven trestu je udělat ze sebe vola a omluvit se, slíbit že se to nebude opakovat atd.
Takže vlastně jenom pokud přiznáte, že jste porušili pravidla, můžete být odbanováni. Není to trochu postavené na hlavu?
Prostě dokazovat supportu že máte pravdu je vlastně zbytečné, protože oni svojí chybu nepřiznají.
A pokud ano, tak to stejně nebyla jejich chyba :D, nýbrž např. selhání systému.

Přijde mi prostě že support řeší spoustu věcí úplně zbytečně. Věci ohledně profilů, názvů vesnic atd. se dají vyřešit upozorněním toho hráče, přičemž pokud by se nic nestalo za určitou dobu od upozornění, pak by se teprve trestalo.
Pravidla jsou strašně obecná, což umožňuje supporterům větší moc, než kdyby byla konkrétnější.
Mluvim pouze ze svých zkušeností...

Budu rád, pokud vkvkvk odpoví, pokud ne, zlobit se nebudu, vim že jsem přišel pozdě :cry.
 

DeletedUser11059

Guest
LORDE ... PŘESUNUL JSEM TO DO KAVÁRNY S8 ... už jsem tam debatu přesunuli celou (tady už to bylo dost OT). Oki? Nezlob se, ale je to jen pro to, abychom to samé neřešili na dvou místech. ;)
 

DeletedUser

Guest
Já moc debatovat nechtěl, čekal jsem spíš na odpověď od vkvkvk a přišlo mi pravděpodobnější že si to přečte tady...
Takže doufám, že mi odpoví, ať to bude kde chce :D
 

DeletedUser2901

Guest
Máš to v kavárně, jestli ti to stačí jako můj odborný exnáhled... :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru