• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - V. NEDĚLE ..... vkvkvk vs joannina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
TÍMTO TEDY JEŠTĚ JEDNOU UKONČUJI DNEŠNÍ PŘÍMÝ PŘENOS A DĚKUJI VŠEM ZA ÚČAST .... PŘEDEVŠÍM JOANNINĚ A VKVKVK

Za čas bude vytvořen i sumář na dnešního Hosta.
Přeji příjemný zbytek večera.
 

DeletedUser2901

Guest
Hm...
Extremismus je nejen pravicový, ale i levicový, že? ;)
Extrem - to slovo asi nemusím překládat...
Víceméně vůdce je synonymem pro slovo vožďa, oba tyto tituly používali vůdci za 2 světové války Německa i Ruska, systém jejich vlády byl naprosto identický, viz třeba knížka od Alana Bullocka - Hitle.R a a Stalin - paralelní ivotopisy.
Je to i tady, napíšeš H.itler - censored, napíšeš Stalin a je to celé...
Mrkněte na seznam supporterů, co člověk, to jiný postoj ke stejným věcem, utřídit jejich myšlenky na jeden standart, to je práce tak na pár let...
Proto existuje systém postoupení ticketů osobám, co mají vyšší pravomoce v DK teamu...
Hácha, Tiso a spol., to všechno byli osoby, které se provinili dle tehdejších zákonů ČSR spoluprácí s nacismem, jejich pojmenování podle mě hráči vypovídá něco o jejich duševním stavu...
Podle mého osobního náhledu jejich nicky v on-line hrách nemají co dělat, nejsme náckové, ale samostatně myslící lidé, kteří si na dané pojmenování udělají svůj názor...

Ale berte to opravdu pouze jako můj osobní názor... :)
 

DeletedUser11059

Guest
K.ille, používat taková jména jako nicky ... o tom bych ani pak nediskutoval, v tom je evidentní uznávání dané osoby. To potom není přeci co řešit (a je jasné, že extrémismus je vícereký). Ale třeba příklad ... někdo, kdo není na 100% sběhlý v historii .... řekne si, pojmenuji si vesnice po všech prezidentech celé historie všech zemí EU (protože je zastánce EU) ... a opravdu pak není asi propaganda toho, že zrovna ten prezident té země se kdysi vlastně zachoval hanebně. Proto beru jako pokrok nejprve upozornění v dnešní době ... protože se dá diskutovat před udělením/neudělením nějakého trestu.
 

DeletedUser2901

Guest
Napsal jsem jako nicky, ale myslel jsem pouití jejich jmén i v profilech, či názvech vesnic...
Samozřejmě je tam rozdíl, když si pojmenuju vesnici Svoboda, tak nikdo neví jestli to je název, či pojmenování po prezidentovi... A i ten prezident byl za 2. světové generálem vojsk ČSR umístněných v Rusku...
Pojmenování po prezidentech EU? To je docela blbej příklad, ne? :)
Ten kdo nezná historii jejich jména neví, ten kdo ji zná a uvede jména extrémně pravicových prezidentů, tak má problém, kdo tam uvede úplně všechny, tak podle mě problém zase až tak nemá... :)
Horší by byl příklad jmen prezidentů/vožďů/vůdců od roku 1900, to by byl docela problém...
Ale jsem zase u toho, co třeba Franco? Mussolini, Tiso, Antonescu, atp? Já jako osoba co hodně o 2. světové čte ty jména znám, a vím co byli zač...
 

DeletedUser

Guest
ano.. ale stále to není propagování čehokoliv.. je to použití jména, ne propagace.. proč mi přijde, že stále toto nějak nemůžete pochopit?

opět kopíruji ono pravidlo
3)Extremistické, rasistické nebo jiné ilegální vyjadřování, kterým by mohl být porušen zákon ČNR č. 40/2009 Sb. (Trestní zákon), je ve hře přísně zakázáno.

pokud použiji jméno Stalin, pak přeci nic nevyjadřuji..

[spoil]nikde nemůžu najít ČNR 40/2009 Sb, jeho přesné znění.. ale ještě hledám[/spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ne nejsem ani vlevo ani v pravo.. mám svojí hlavu, nemusim se nikam přiklánět :D

našla jsem


  • § 355 trestního zákoníku (40/2009 Sb.) - Hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení
"Kdo veřejně hanobí některý národ, jeho jazyk, některou rasu nebo etnickou skupinu, nebo skupinu osob pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta. Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nejméně se dvěma osobami, nebo tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem." [1]



o tomto zákonu píšete.. tudíž nechápu čím, když napíšu pouze jméno "Emil Hácha", čím tento zákon porušuji
nebot.. pouze napsáním jména nahanobím národ, jazyk, rasu či entickou skupinu.. atd.. i kdybych napsala jméno H"***r pak stejně tento zákon neporušuji.. tudíž ani neporušuji pravidlo DK

sry, ale pro vás použití i jména Václav Havel porušení tohoto zákona znamená :( to nevím jestli by vašek byl rád kdyby to věděl..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2901

Guest
Počkej, takže když si pojmenuješ vesnici J.V. Stalin, tak to děláš proč?
 

DeletedUser

Guest
jen tak.. protože někdo např začal pojmenovávat vesnice bájnými postavami, pak došel seznam, tak dotyčný pojmenovával řeckými bohy, římskými a jinými bohy.. ti také došli (vesnic bylo čím dál víc) tak začal pojmenovávat spisovateli, herci, politiky.. nevim proč za tim něco hledáte.. on neměl pojmenované vesnice pouze zločinci a padouchy, ale všemi možnými jmény které by vás ani nanapadli..
záměr žádný tam nebyl, kdyby byl, pojmenování vesnic by bylo účelové, jednotné k nějaké ideologii, ale zde to tak nebylo
ale i kdybych měla sto vesnic s tímto jménem, pak tento zákon, na který se obracíte neporušuji, policajti by za to nedali ani pokutu, zákon by porušen nebyl, tudíž nemůže být ani vaše pravidlo na DK
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru