• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - V. NEDĚLE ..... vkvkvk vs joannina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2901

Guest
Takže mu bylo řečeno zástupcem firmy InnoGames GmbH, že toto a toto nelze, a tudíž se měl podle toho zařídit...
Ofiko, když něco z pravidel či VOPu firmy nevím, či něčemu nerozumím, zeptám se supportu, jejich názor víceméně vyjadřuje názor firmy...
 

DeletedUser

Guest
to chápu.. ale tam je POKUD něčemu nerozumím, ale vy pravidlo máte napsané jasně a aby bylo více jasno, potom poukazujete na zákon
ale pokud si přečtu onen zákon, tak ten mi nezakazuje napsat jméno i byt fašistického vůdce

vždyt jsem ti to psala.. i kdybych si sto vesnic pojmenovala H..rem, tak mi za to nikdo nedá ani pokutu, natož abych porušila onen zákon
tudíž nemůžu porušovat ani zdejší pravidlo.. co je k tomu k nepochopení? ,-)
 

DeletedUser2901

Guest
Přečti si ještě toto, je to zkopírované z trestníku hry...

D. Nevhodné názvy vesnic, kmenů, urážlivé kmenové profily, profily hráčů
2. Rasistické, politicky extrémistické, názvy vyzývající k nesnášenlivosti vůči jiným rasám, národům, náboženstvím:
 

DeletedUser11059

Guest
K.ille, já chápu, že pravidla jsou taková jaká jsou. Asi by se nedalo/nebo dalo?/ docílit toho, že budou přesná a nebude možnost si je jinak vyložit. Ale už jenom to, že evidentně (a jak se tu psalo, ten to může cítit tak a druhý jinak, přesto oba zasedájí na pomyslné soudní stolici) se dají pravidla vyložit dvojím, nebo alespoň trochu odlišným způsobem, by mělo vést k tomu, že se nejprve vede "debata/rozhovor" s daným člověkem, nežli se případně trestá.
Proč?

D. Nevhodné názvy vesnic, kmenů, urážlivé kmenové profily, profily hráčů
Jak si tohle může někdo jasně vyložit? Nikdo, to je totiž přesně to, proč si jeden myslí to a druhý opak. Pro mě (neboť budu znalý, nebo přesvědčením/vírou, kterou mám bude jeden výraz urážlivý, ale pro jiného to bude jen výraz. Pokud ten, kdo ho použil tím nemyslel něco zlého/cíleně mířeného, nebude asi pro něj problém po diskusi tento přehodnotit a změnit. Každý z nás vidí nevhodné a urážlivé jinde, proto nejprve diskuse a až potom případný trest. A to dřív nefungovalo (sám pamatuješ jistě, jak jsi mi psal o tom, jak jsi postupuval ohledně trestání - a třeba v tomto případě je to podle mě nevhodný postup, jindy ano). Snad to dnes už tak funguje a jsem za to rád.

2. Rasistické, politicky extrémistické, názvy vyzývající k nesnášenlivosti vůči jiným rasám, národům, náboženstvím:
Tady je to podobné, ačkoliv mnoho rasistických, politicky extrémistických (zakázané extrémistické strany zákonem) výrazů je asi neotřelých a klidně hned trestatelných. jako kdyby někdo nazval vesnici pokřikem, kterým se zdravil vůdce třetí říše - to je bez debat propaganda a oprávněný trest. Nebo názvem organizace, jejíž hlavou býval nedávno zavražděný vůdce americkými jednotkami. Bez diskusí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ano čtu si to..
D. Nevhodné názvy vesnic, kmenů, urážlivé kmenové profily, profily hráčů
2. Rasistické, politicky extrémistické, názvy vyzývající k nesnášenlivosti vůči jiným rasám, národům, náboženstvím:

NEVHODNÉ.. pro jednoho to, pro druhé ono.. podle mě nesmyslné pravidlo, které není jasné a dá se jakkoliv použít.. např i "kráva" .. pro někoho urážka, pro někoho náboženské a uctívané zvíře
a opět slovo VYZÝVAJÍCÍ.. pokud je jméno použito bez jakékoholiv kontextu, v žádné větě, které V NĚCO VYZÝVÁVÁ, pak je to jen jméno a k ničemu NEVYZÝVÁ

a právě proto, se odvoláváte na zákon 40/2009 Sb. (který si přečti pro změnu ty.. radši znovu kopíruju

"Kdo veřejně hanobí některý národ, jeho jazyk, některou rasu nebo etnickou skupinu, nebo skupinu osob pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta. Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nejméně se dvěma osobami, nebo tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem."

nemyslím, že by kdokoliv pouhým napsáním jména kohokoliv k něčemu vyzýval, či něco nebo někoho hanobil, vždyt stále jsou různá jména používána, např v novinách, ve škole při výuce, kdy jsou i oněch lidí činy popisovány, tim rozhodně nikdo nic nehanobí natož aby pani učitelka vyzývala přednáškou o h...ovy k nacismu, natož pouhým napsáním jména
pokud myslíte že ano, potom zažalujte celý stát, školství, tisk že používáním daných jmen porušují tento zákon
pokud uspějete a stát zakáže jakkoliv vyslovit daná jména, pak vám dám za pravdu.. ale nemyslím že tak učiní
 

DeletedUser2901

Guest
Hele rodino, nejsem už docela dlouho v DK teamu, nemůžu mluvit za ně... ;)
To co říkám je můj osobní názor, který nemusí být stejný jako názor DK teamu...
Ale...

To Papasese:
Pravidla jako taková je docela obtížné změnit, sám jsem je jednou měnil, a to ještě díky změně spolupráce účtů v SIP, a jejich spolupráci při útocích/podporách/surkách na jeden cíl...
Když to tak vezmu, tak se mrkni na pravidla Grepa, které to vystihují poměrně přesně, viz:

http://www.cz.grepolis.com/start/rules
Pravidla zde si hrají na přesnou definici, ale to prostě nelze udělat, a vždy to bude znít pofiderně...
Také tam je přesný režim delegací, kdy se každý hráč může odvolat přímo ke mě, a já metr moc neměním, stejně tak je to i zde, kdy se můžeš odvolat přímo k hlavní cheathunterce, která má také nastaven jeden metr... ;)

To Joannina
Nejsem člen DK teamu, takže klídek, ano? :)
Ehm, když ti řeknu že jsi kráva, tak 100% budu myslet nábožensky uctívané zvíře v Indii, že? :rofl
Zkráceně řečeno je útržek co jsi zkopírovala o hanobení přesvědčení, národa a rasy, nebo tak nějak se to říká, že? Zkráceně extremismus...
Ikony extremistických hnutí, národních celků, politických uskupení, atp., jsou víceméně všeobecně známy, akorát díky tomu že jsme byli 40 let součástí východního bloku se nějak zapomíná na extrémní komunismus, viz třeba hnutí známé jako Stalinismus...
 

DeletedUser11059

Guest
K.ille, já vim, že mluvíš za sebe a ne za support.
I vkvéčko v rozhovoru mluvil za sebe.
Ani jeden z Vás už není členem :hi- a je jedno, kdo jak dlouho.
 

DeletedUser

Guest
tak stále nevim jeslti mě chápeš
zkusim to jinak
pokud si pojmenuji vesnice jmény Ted Bundy nebo Andrej Čikatilo, myslíš že tím propaguji masové vrahy? myslíš že tím vyzývám k hromadnému vraždění? doopravdy?
(zrovna tito nezabíjeli z politických ani náboženských přesvědčení.. )
 

DeletedUser2901

Guest
Myslím Joannino, že to pojmenování není vhodné, a něco o majiteli účtu vyjadřuje...

Ps: mohl by to mod přesunout do kavárny? Tady akorát tak spamujem...
 

DeletedUser

Guest
je snad jedno co to o majiteli vyjadřuje.. nevím, docházejí mi argumenty a bud nechápeš a nebo nechceš, aby jsi nemusel přiznat, že v pravidlech máte mezery, že pouhým napsáním jména člověk nikoho neuráží, nehanobí atd atd..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru