• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - V. NEDĚLE ..... vkvkvk vs joannina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ano byl jsem samozřejmě před nástupek k dk teamu aktivní hráč. kmeny mě bavili, měl jsem štěstí na spoluhráče, vynikající kmen, který jsem spoluzakládal,úspěchy ve hře a pak přišla výzva stát se členem dk teamu. po velmi krátkém uvažování jsem do toho šel, i když jsem věděl, že toto rozhodnutí bude mít velký vliv na moji hru a také mi ještě více omezí můj volný čas.
a práce v teamu? začal jsem od píky a moje odchozí funkce byla hlavní cheathunter. myslím si, že jsem kmenům dal spoustu svého času a kus poctivé práce.
 

DeletedUser2901

Guest
Tady je... :p

Takže využívám svého práva, a položím také otázečku...

Na tvoje funkce se ptám nebudu, znám je, a i jsem je prošel, ale zajímá mě něco úplně jiného. Po mém odchodu z DK teamu na Grep došlo k jedné věci, a dokonce jsi mě i zaúkolovával abych téma nadnesl na Grepolisu, šlo o ten nedostatek financí pro firmu tvojí manželky, přesně si už nepamatuji jak to bylo, podle mlhavé vzpomínky šlo o nějakou charitu, jak dopadla ta situace? Umoudřil se stát? A taková malá podotázečka, angažuješ se také trošku v charitě?
 

DeletedUser

Guest
to papasese:

ano, s nepoctivostí jsem se v dk teamu setkal, vše bylo ihned řešeno a vyřešeno se souborem opatření, aby se situace neopakovala
 

DeletedUser2901

Guest
[SPOIL]Nepoctivcům byli sebrány omalovánky, a zlámány tužky... :yes[/SPOIL]

edit:
[SPOIL]Vítej, o mocná Joannino... :hi
Škoda že to není skype, dal bych sem kytičku... [/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
to kill:
ta situace se netýkala firmy mé ženy, ale pro charitu, ve které pracuje (týká se mentálně a tělesně postižených lidí a to ve stádiu, kdy já říkám, že to nejsou lidé, ale....), finance? no něco jsem sehnal, ale jak asi víš,peněz pro tyto instituce nikdy není dost. ted momentálně hledám sponzory na zvedák - manipulace s postiženými - cca 250 000 a peníze na mikrobus. martine stát? ten na tyto věci kašle....
 

DeletedUser

Guest
všichni víme, že na tyhle věci stát kašle a co si daná společnost nesežene sama, tak nemá :( bohužel

co to je "soubor opatření"? nechci znát přesně postup, jen myslím, že pokud někdo chce někomu "nadržovat" tak klidně může..

má další otázka.. myslíš si že je pojmenování vesnice Václav Havel, Emil Hácha či Marie Pujmanová takové, že to nabádá k rasismu?
 

DeletedUser2901

Guest
[SPOIL]No, musíš umět tahat za správné nitky, dnes jsem docílil dotace pro hasiče v hodnotě 180 000, jde o nákup centrály, ponorného a plovoucího čerpadla...

Joannino? Posláno... :blush[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru