• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - V. NEDĚLE ..... vkvkvk vs joannina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2901

Guest
[SPOIL]Mno, musím na sebe něco prásknout, jsem členem ODS, a ODS vládne spolu s ČSSD Plzni...
Víceméně se pošle požadavek, a buď to schválí, nebo ne...[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
..... stát? ten na tyto věci kašle....
Jaký stát? ... Tady jsem asi trochu mimo ... já myslel, že u nás je to už jen snůžka hrabalů (a to nemá nic společného s naším skvělým spisovatelem) ... a proto kašlou na všechno a na všechny a čím je někomu hůř, tím více a hlasitěji začnou kašlat[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
joannino jaká opatření? co se týče systémových opatření, to nemohu prozradit, snad jen to, že něco prozradit může člověk, který je v týmu delší dobu - má více práv, nováček je naprosto bez šance... a prozrazovat něco, či snad dokonce někomu něco kliknout, to už je otázka vysokých práv a k nim vede dlouhá a perná cesta a po celoou dobu kontrolovaná.... musel by to být blázen, aby to udělal, protože je to cesta do pekel..... co se týče lidského faktoru? ten ovlivnit jde pouze tím, že si hned na začátku kro,ě interních pravidel dáš i své pravidlo - základní, zásadní a neměnné po celou dobu práce v týmu - nikomu nic neřeknu, nikomu nepomůžu - prostě nesmím!!!
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]Mno, musím na sebe něco prásknout, jsem členem ODS, a ODS vládne spolu s ČSSD Plzni...
Víceméně se pošle požadavek, a buď to schválí, nebo ne...[/SPOIL]

vidíš a to je přesně co na to dneska lidi nadávaj.. kdyby nějakou dotaci chtěl někdo kdo neni v ODS či jiném "klubu" a nemá dlouhé prsty, tak nedostane nic a obíhá podnikatele a shání každou kačku sám :(
[/SPOIL]
 

DeletedUser2901

Guest
[SPOIL]Neřekneme nic co víme, mlčenlivost chrání nás... :hi[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
vkvéčko.. já nechtěla vědět jaká přesně ta opatření jsou, je mi jasné, že toto nesmíme vědět.. taky jsem to psala a také jsem psala, že pokud člověk chce, hold nekale rozhodovat bude, to je už o člověku a o ničem jiném,či může to být "slabší" nátura a může se nechat ovlivnit.. ale pryč odtoho.. sem jsem zabrouzdat nechtěla

co ten Havel, Pujmanová atd?
 

DeletedUser11059

Guest
PŘIPOMÍNÁM VŠEM, CO PŘIHLÍŽEJÍ DNEŠNÍMU POŘADU ...... od 20:15 do 21:15 MÁ KAŽDÝ (krom joanniny) právo na jednu otázku, od 21:15 do 22:00 pak na další dvě ... pokud pořad neprotáhnem .... TAKŽE SE KLIDNĚ PTEJTE ... MÁME ZAJÍMAVÉHO HOSTA
 

DeletedUser2901

Guest
[SPOIL]Nooo
Ty peníze nejsou víceméně pro nás, za ně se koupí mašiny, a ty budou pomáhat lidem, stejně tak jako jim pomáhají dobrovolně sbory dobrovolných hasičů po celém území ČR...
Dokážeš si představit, že tě někam pošlou, a ty nemáš nic, čím bys lidem pomohla? Že si možná můžeš vzít kýbl, a vylévat vodu ze sklepa v případě povodní? Já to zažil, nic příjemného to fakt není...[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
otázka pojmenování vesnic či kmenů? je to hodně subjektivní záležitost, něco projde něco ne. hodnotí to program, který obsluhuje cheathunter a každý člověk může mít na jeden název jiný názor, zjednodušeně, něco u mě projde a u jiného ne. proto je ve hře statut odvolání, aby byla možnost projít záležitost s někým jiným.

např havel u mě projde, hácha ne - cenzored s ticketem - vysvětlím proč cenzored, pujmanovou bych se skřípěním zubů pustil. stačí takto?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]K.illere vim že to je potřeba.. stejně jako u záchranky, tak u hasičů.. jen co si budem povídat.. ukaž mi hasičárnu, které nic nechybí, stát prostě nedá vše co je třeba, nemyslím že by na to nebylo, jen ty peníze jdou jinam než mají[/SPOIL]

tak potom to nechápu.. pravidla jsou pravidla a je snad jedno který supporták dává daný trest.. to je jako by mi jeden supporták multák povolil a druhý ne.. pravidla mají být jednotná a ne to co píšeš..

přeci subjektivnost nemá co dělat s udáváním trestů, to je přesně pak proč si plno hráčů myslí že kolikrát support někomu nadržuje.. u jednoho něco projde u druhého ne a to je velká chyba
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru