• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - V. NEDĚLE ..... vkvkvk vs joannina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
tak to asi utípnem ne? čekat zase 10 min na odpověd je o ničem

tak chlape díky za odpovědi, doufám že to nebylo tak hrozný a rybám zdar :hi
mimochodem na s7 býval hráč, co má rybářství.. bohužel už nehraje, ale byl to dobrý hráč
 

DeletedUser

Guest
no no, nikdy jsi tak dlouho nečekala :), ale pokud se chcete ještě ptát, těch 30 minut vám klidně dám
 

DeletedUser

Guest
to podle tempa máme na tři otázky :D

když on tu krom nás asi nikdo neni... asi jsme všechny zahnali :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Jako mladík, co se učil řídit své první embéčko (nebo stařec, co jako ředitel řídí své páté ferrari) ... měl jsi nějakou nepěknou nehodu?
 

DeletedUser

Guest
Jako mladík, co se učil řídit své první embéčko (nebo stařec, co jako ředitel řídí své páté ferrari) ... měl jsi nějakou nepěknou nehodu?

mám za sebou jednu skutečně nepříjemnou nehodu - čelní náraz pro mne, boční jak se říká na komoru pro viníka nehody - nedání přednosti na stopce, v momentě nárazu dle policie jsem jel 90 km rychlostí, od té doby se můj styl jízdy značně změnil
 

DeletedUser

Guest
můj se změnil po tom co jsem měla papíry v čistírně za chlast :D

co máš radši moře nebo hory? .. vim blbá otázka, ale když nemůžu rejpat do supportu, tak mám vymydlíno :D
 

DeletedUser

Guest
klidně rejpej mě to nevadí

raději moře, když dovča, tak teplo, slunečník a pití s brčkem:D
 

DeletedUser11059

Guest
A co sport, skoro každý kluk dělal nějaký sport aktivně a naprostá většina časem a a nároky života od toho upustili. Zůstal jsi nějakému aktivně věrný, nebo to je už spíš jen takový ten gaučing s pivem a hubováním za tu nahrávku?
 

DeletedUser

Guest
ale mě se už nechce..
ále jedna otázečka.. co si myslíš o tom trestním oznámení, který je prý už podaný?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru