• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - V. NEDĚLE ..... vkvkvk vs joannina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
to ano, to chápu.. ale zase na druhou stranu práce supportu nemyslím že je vždy stopro
např s těma vesnicema jak jsi psal.. jeden to povolí druhý ne a to je ta chyba.. velká chyba.. nejde aby u jednoho něco prošlo a u druhého ne.. pravidla jsou jedny, mají být pevně dané a ne tak, aby se dali vykládat po různu
taky vidim velkou chybu přístupu supportu, hodně hráčům přijde, že si připadají jako bohové a tudíž můžou vše, nechci jmenovat.. ale občas (často) to doopravdy hraničí až s něčim nepochopitelným...
 

DeletedUser11059

Guest
Ode mě poslední otázka před tím, nežli pustíme závěrečnou znělku (ostatní také ještě mohou jednou poptat nějakou tu pikantnost).

Když srovnáš DK z roku 2007 a nyní 2011 .... v celkovém rázu ... šly dopředu jako že opravdu se zlepšily, nebo se i spíše začaly zhoršovat (více kladen důraz na PB) ... ?
:blush
 

DeletedUser

Guest
Tomuhle já rozumim, jen si nedokážu představit najít tu hranici, kdy jde už o hanobení produktu/jména, a kdy jde ještě zatím jen o svobodný projev, který nelze nikterak trestat ... v takovém právu se nevyznám.

svobodně můžeš říct cokoli a kdekoli, toto právo nikdo nepopírá. pokud ale sděluješ, musíš, ale počítat s tím, že i druhá strana má právo na reakci a ta může být i formou zablokování přístupu do svého herního prostoru, eventuelně žalobou
 

DeletedUser

Guest
konkrétně pokud se to týkalo vás dvou, vzpomente i histerie, která se týkala vaší hry (myšleno protihráči) tolika oznámení o vašich podvodech - každé se muselo samostatně prověřovat.... support je zde, aby zamezil nepoctivé hře, zároven jsou to lidi a ne stroje a chybu může udělat každý.... myslím si, že v tom nikdy nebyl záměr někoho poškodit, jste rozumní lidé, snad nevěříte těm pohádkám o záměrném banování na "zakázku"... škoda, že hráči nevidí systém, zjistili by, že v momentě kdy hledáš a banuješ, nikdy nevíš co banuješ, co se blokne a kde... (narážky, že zrovna pod útoky, nebo při akci na někoho, odebrané vesnice zrovna na hranicích bojů atd atd)

jsem ráda že toto zminuješ.. co se stalo těm hráčům kteří špinili naše jména? nic.. taky porušili pravidla (ted nevim přesně jaké, musela bych hledat, ale týká se to urážení hráčů), což bylo přesně proti nám, uráželi nás a přitom tresty nedostali.. nehledě že nás uráželi měsíce..
pak se nediv, že člověk supportu nevěří

svobodně můžeš říct cokoli a kdekoli, toto právo nikdo nepopírá. pokud ale sděluješ, musíš, ale počítat s tím, že i druhá strana má právo na reakci a ta může být i formou zablokování přístupu do svého herního prostoru, eventuelně žalobou

takže prostě svoboda slova neexistuje :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to ano, to chápu.. ale zase na druhou stranu práce supportu nemyslím že je vždy stopro
např s těma vesnicema jak jsi psal.. jeden to povolí druhý ne a to je ta chyba.. velká chyba.. nejde aby u jednoho něco prošlo a u druhého ne.. pravidla jsou jedny, mají být pevně dané a ne tak, aby se dali vykládat po různu
taky vidim velkou chybu přístupu supportu, hodně hráčům přijde, že si připadají jako bohové a tudíž můžou vše, nechci jmenovat.. ale občas (často) to doopravdy hraničí až s něčim nepochopitelným...

zde bych si dovolil nesouhlasit, myslím si, že si nikdo na bohy nehraje, je to zapříčiněno tím, že cheat sděluje fakta, pravda někdy stroze, to se dá zlepšit, ale není to záměr...

a názvy? joanninko je spoustu názvů, které si můžeš vysvětlit tak i tak a je jich tolik, že soupis do pravidel... sama víš, že tuna textu tě odradí od čtení... myslíš si, že by někdo četl např 500 názvů, které jsou tabu? pokud ano, tak to bude naprosto mizivá část hráčů...

jsem ráda že toto zminuješ.. co se stalo těm hráčům kteří špinili naše jména? nic.. taky porušili pravidla (ted nevim přesně jaké, musela bych hledat, ale týká se to urážení hráčů), což bylo přesně proti nám, uráželi nás a přitom tresty nedostali.. nehledě že nás uráželi měsíce..
pak se nediv, že člověk supportu nevěří

vidíš a zrovna já rozdal pár trestů kvůli vašemu napadání - vidíš a doted jsi to nevěděla.... vždyt víš, že toto info se prostě nedává :D

takže prostě svoboda slova neexistuje :D
ale je, říct můžeš svobodně narosto cokoli a kdekoli. ale jako každý musíš počítat s tím, že když řekneš něco, co se týká někoho jiného a třeba jej i poškodíš, druhá strana má právo se bránit :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
chjo chlape..
já ale psala,že pokud má někdo pouze nacistické, rasistické pak to chápu, pak tm jistě chce něco říci, ale pokud má někdo názvy doopravdy všelijakou změt všeho, pak jistě jedním jménem chce nic propagovat
to se nemusí vypisovat přesně jména či názvy, které se nesmí
vždyt v pravidlech je, že ....3)Extremistické, rasistické nebo jiné ilegální vyjadřování, kterým by mohl být porušen zákon ČNR č. 40/2009 Sb. (Trestní zákon), je ve hře přísně zakázáno.

vyjadřování.. použít jméno Emil Hácha, neni žádný vyjadřování.. kord když je ta změť jiných..

chjo chjo...
 

DeletedUser

Guest
hácha ok je to jen jméno

******, stalin, gottwald atd atd je taky jen jméno, že? a taky tím nic vlastně nevyjadřuješ - už mě chápeš? to jméno je spojeno s něčím, co není zrovna košér, proto se to maže, eventuelně trestá

už jsi našel nějakej ten rybník? :D

jistě, i objednal a zaplatil
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no myslim že to nemá cenu, nebo tu budem do rána :D
já mám prostě na tohle jiný názor než ty.. ty nezměníš můj, já nezměním tvůj..

edit
ano jméno něco vyjadřuje.. všechno něco vyjadřuje .. ale člověk nemusí tim nic propagovat, nic tím zamýšlet, prostě to jméno je použito bez jakéhokoliv kontextu, .. pokud to chceš brát takto jak to bereš, potom aby bylo zakázáno vůbec taková jména vyslovit, což je kravina..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru