• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - X. NEDĚLE ..... Lotosový kvítek vs Kokosman100

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
[SPOIL]
[SPOIL]No povinnosti, nějak si nevím rady s jednou větou v korektuře, tak jsme se šel odreagovat, a měl jsem štěstí - Kvíteček rozkvetl neplánovaně v křesílku :)[/SPOIL]

Ano - i por mne to bylo nečekané překvapení (ještě že jsem z práce opravdu spěchala, jinak bych přišla až teď)
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
pokud jsi slíbila tak nebudem rejpat :) Ještě by tě škrtli a co my tu bez tebe budem dělat :yes

Vím že jsi byla na srazu v Brně. Jak se ti tam líbilo? Určitě jsi tam potkala staré známé z tohoto fóra se, kterýma jsi pokecala. na koho z nich nejradši vzpomínáš? a ským by jsi nejradši jela na další sraz?
(odpověďet můžeš i z jiných srazů pokud jsi na nich byla)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]Trefila, to se jen naše kmenová čarodějka tak umně maskuje :D a někde se tu potuluje i tygřík ...[/SPOIL]
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
pokud jsi slíbila tak nebudem rejpat :) Ještě by tě škrtli a co my tu bez tebe budem dělat :yes

Vím že jsi byla na srazu v Brně. Jak se ti tam líbilo? Určitě jsi tam potkala staré známé z tohoto fóra se, kterýma jsi pokecala. na koho z nich nejradši vzpomínáš? a ským by jsi nejradši jela na další sraz?
(odpověďet můžeš i z jiných srazů pokud jsi na nich byla)


Na srazu v Brně jsem si už připadala jak veterán :)
Již jsem se mnohými osobně znala a tak bylo fajn zas poznávat nové tváře :)

Z fora na koho vzpomínám nejvíce ? Je to Biblos a Habrton...
Úplně nejvíc bych se zase ráda setkala se SPRINTEREM a jeho Marcelkou a "malým sprinterem" a milesovkou, neboť tak ukecanýho mužskýho jsem ještě snad nepoznala : ))) (hráči ze sv. 12.)

A koho ještě bych moc ráda viděla, je bývalý supporter, cheathunter a hlavní cheathunter a nynejší hlavní cheathunter ze hry Grepolis a tím je K.iller (jestli jsem tituly nevyjmenovala všechny, tak se omlouvám :pardon)
je to velmi silná osobnoct, ze které čpí na hony energie a já bohužel z minulého setkání si toho moc nepamatuji :kiss
 

DeletedUser

Guest
moc si nepamatuješ :) třeba za to může alkohol :rofl

Můžeme pomalu a nenápadně přejít do reálného života.
můžeš nám prozradit své jméno pokud není tajné. Dále kde pracuješ a zda tě práce baví nebo ne.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
moc si nepamatuješ :) třeba za to může alkohol :rofl

Můžeme pomalu a nenápadně přejít do reálného života.
můžeš nám prozradit své jméno pokud není tajné. Dále kde pracuješ a zda tě práce baví nebo ne.

Jméno prozrazené na srazu, se již stává veřejně známým, takže není problém prozradit, že se jmenuji Blanka a pracuji v jednom řeznictví.
Práce... je to práce s lidmi a pro lidi (ikdyž se to možná nezdá) a není to vůbec náročné... Úsměv, sem tam hodíte pláteček šunčičky navíc, prostě se snažte každému co nejvíce vyhovět...
A to hůře snáším svůj pracovní kolektiv :( nevím čím to je, ale žádná kolegialita a nic takového tam nefunguje.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru