• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - X. NEDĚLE ..... Lotosový kvítek vs Kokosman100

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
[SPOIL]
to znám :) mamka taky není ráda že u toho sedím :D

takže nemilosrdně rozebrána (že se nestydí útočit na tebe) :) na kterém to bylo světě a od té doby na kolika světech vládli tví vojáci? Který svůj svět na kterém jsi hrála bereš jako "nejpovedenější" a proč?

[/SPOIL]

Hmmm - byl to svět 8... Vedla jsem vlastní kmen, ale nějka se nedařilo - však první pokus, nooo :mocking
Začátky byly těžké, přiznávám...
Pak jsem hrála snad každý svět....
Devítku, kde jsem si už supr zabojovala - zkušenosti jsem sbírala na desítce, kde jsme nebyli s kmenem neznámí.

nejpovedenější byla nepochybně dvanáctka. nejvíce bodů, nejvíce útočných bodů,... supr kámoši na které byl spoleh, dobrá hra... Vynikající strategie...
Další bych jmenovala svět deset, a pak svět sedmnáct před rokem - P4F, kde byli jen zkušení človíčci a daly se očekávat i výsledky...
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Napsala jsi, že Ti trvalo déle objevit toto fórum - pamatuješ si přibližně jak dlouho? Dny - týdny - měsíce? :)

Ehmmm... první registrace na forum... 16.10. 2008.
Bylo to měsíc potom, co jsem se celkově registrovala na DK....
Byla jsem pod útoky a hledala jsem "odbornou" pomoc :D
Chtěla jsem o DK vědět něco víc a to mi nabízelo toto forum.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]Jinak Kvítečku, zdravím a jsem rád, že jsem přišel v pravý čas - "Jak je mým zvykem" by poznamenal Fantomas ... :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
na S12 jsem byl též :) Dobrej svět bohužel bez premia to nebylo ono :)

zůčastnila jsi se i křížových výprav s MilanaliMem. Byl to bezpochyby dobrý zážitek v pár lidech s křízem na krku proti bojovníkům půlměsíce.
Co tě na nich nejvíce přitahovalo? chuť bojovat? pokec s lidma? nebo něco jiného? (třeba posílání fotek za snahou najít manžílka?) :D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
na S12 jsem byl též :) Dobrej svět bohužel bez premia to nebylo ono :)

zůčastnila jsi se i křížových výprav s MilanaliMem. Byl to bezpochyby dobrý zážitek v pár lidech s křízem na krku proti bojovníkům půlměsíce.
Co tě na nich nejvíce přitahovalo? chuť bojovat? pokec s lidma? nebo něco jiného? :)

S Milanem to byl vždy neskutečný zážitek.... je to mužskej co má srdce a sílu lva.
Abych řekla pravdu, tak by mne nic na turcích nepřitahovalo, ale vždy se to naskytlo při příležitosti, kdy jsem na CZ DK hrát nemohla - proto jsem s povděkem volila tuto zahraniční exotickou variantu.
 

DeletedUser

Guest
ahojky Kvítečku,a kde kveteš teď ?Abych věděla kam nemám lézt!!!:Dabys mě nesesvačila?
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
[SPOIL]
I já tě zdravím, Biblůsku ;)
Dnes jsi tu nějak brzo.... Čekala bych tě kolem jedné ráno ;)
[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]No povinnosti, nějak si nevím rady s jednou větou v korektuře, tak jsme se šel odreagovat, a měl jsem štěstí - Kvíteček rozkvetl neplánovaně v křesílku :)[/SPOIL]
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
ahojky Kvítečku,a kde kveteš teď ?Abych věděla kam nemám lézt!!!:Dabys mě nesesvačila?

Ahojky, ahojky... :)

Nemusíš mít ze mne žádné obavy - jsem takové torzo Milanovy Třetí turecké výpravy, takže pořád to táhnu na turecké desítce, neboť ten svět je naprosto jedinečný.
Tady u nás v Čechcách nehraji.
Ale uvidím, zda se mi bude líbit nastavení na novém slovenském světě, kde bych zas chtěla pořádně zakořenit ;)
 

DeletedUser

Guest
ahojky Kvítečku,a kde kveteš teď ?Abych věděla kam nemám lézt!!!:Dabys mě nesesvačila?

[SPOIL]pamatuješ na mě?[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru