• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIII. NEDĚLE ..... Linteo vs Gagin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
Ak myslíš ekonomickú VŠ, tak nie.
SŠ, kupodivu to stačilo na všetko:)
Na to nepotřebuješ vysokou ekonomku ... já třeba dělal rok nástavbu ve finančním a kapitálovém trhu (zaměření na fondy). A stačil mi jen Certifikát o denním studiu jeden rok, abych také jednou dělal v bance.[/SPOIL]
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
[SPOIL]
Od 20:00 by mohli dávat otázky i ti, kteří již své dva dotazy vypotřebovali ;)
[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]Myslel jsem střední :)[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Myslím, že jsi neodpověděl na to čínské znamení - nevíš náhodou i keltské - nebo idiánské, když už tu byla řeč i o Westu ... :D
 

DeletedUser843

Guest
[SPOIL]
[/SPOIL]

aby som nezabudol :)

Na to som už odpovedal:)

[SPOIL]
Na to nepotřebuješ vysokou ekonomku ... já třeba dělal rok nástavbu ve finančním a kapitálovém trhu (zaměření na fondy). A stačil mi jen Certifikát o denním studiu jeden rok, abych také jednou dělal v bance.[/SPOIL]

Určite je lepšie mať nejaký papier, uľahčí to kopec vecí:)

Já se ptám :) Mám své zdroje...:p Takže...to mohu brát tak, že si tam chodil? :)

Ts ts, tajné zdroje, na to nehráme:) Ak je to ale nejaká fanúšička, tak pozdravujem:D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Musíš být moc fajn mužskej, Linteo :heart
Pro mne jsi toho udělal již hodně a jsem Ti opravdu vděčná :kissing
Vždy se to týkalo mého BANu - tehdy si mi dal unBAN na Štědrej den, ikdyž hlavní moderátor byl proti... No, ono těch unBANů z Tvé strany bylo víc...
Ten poslední na SK foru, jsem ani nečekala... :blush

Jsi takto hodný, citlivý a lidský pořád ? :) Nebo jsi jen měl nějaký dobrý den a chtěl si někomu udělat radost ? :)

Moc Ti za všechno děkuji :yes
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru