• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIII. NEDĚLE ..... Linteo vs Gagin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Já se zeptám spíš ze svého oboru - napsal jsi, že jsi pracoval i v bance například. Jsi tedy ekonomicky vzdělán? Nebo to nebyla přímo práce s účty klientů? :)
 

DeletedUser843

Guest
Tak pomalu začíná druhá hodinka pořadu a já tedy vytáhnu hned svou trochu otřepanou, ale vždy trochu jinou otázku.
Co bys o sobě Linteo řekl, jak by ses charakterizoval.
Jsi spíš, a nebo:

pošuk ... uvažující především
psycholog ... necháš se vždy napálit
houževnatý ... gaučový povaleč
skrblík ... pan outrata
spáč v pyžamu (noční košili) ... naháč
měkota ... tvrďák
srandista ... morous
oholen (všude???) ... zarostlý (všude???)
sportovec (sportovec) ... sportovec (popcornista)
dozadnice vlezka ... vždy svůj jiný názor

a ještě jaká jsou Tvá znamení? ... Zvěrokruh západní a čínské znamení?

To už su trošku moc osobné otázky na mňa :D

Mám svoje zásady a svoju morálku, používam hlavne obyčajný zdravý rozum a logiku. Mám rad humor, rád sa smejem. Chcel by som, aby bol všade mier a ľudstvo sa začalo venovať hlavne kolonizácii planét, vývoju techniky ako napr. kyberimplantátov a robotov. No a samozrejme aj zbraní, pretože vo vesmíre sú nepriateľské druhy, ktoré nás budú chcieť zahubiť, napr. také zmutované paradajky, to sú ďábli.

CZ a SK DK jsou do určité míry provázané... vzhledem k tomu, že již hraju pouze na SK, zajímalo by mě, zda hodláte někdy v budoucnu sjednotit pravidla pro obě verze (odlišnosti jsou třeba v povolených duálech, skriptech, apod.)

Nie, to sa nechystá.
Pravidlá u nás upravujem ja v spolupráci s Innogames, sú tam tie veci, ktoré sú podľa mňa dôležité, tie, ktoré je zbytočné zakazovať sa dávajú preč, alebo sa to lepšie vyšpecifikuje. Napr. ako dual účty.
 

DeletedUser11059

Guest
Škoda, že jsi na "osobní" otázky odpověděl trochu nekonkrétně, ale budiž ... a co ta znamení?
Tak to zkusím jinak ... jsi vegetarián?
Zaujme Tě víc blondýna nebo brunetka?
Raději by ses proháněl na motorce nebo v nějakém ferrari?
A co zvířátka? Máš? A raději psa nebo kočku?


To už bys mohl ;)
 

DeletedUser843

Guest
Zcela jiné tresty než na cz...mírnější a to i v zásadních porušení pravidel ;)

No neviem, ako môžu byť iné, keď katalóg trestov, ktorý sa používa je odo mňa a nevšimol som si, že by tu boli spravené nejaké výrazné úpravy.

Každý kto podvádza a prídeme na to, dostane spravodlivý trest. Neznášam podvodníkov, ale to neznamená, že hráča, ktorý spravil jednu chybu, tak, že ho herne zlikvidujeme, napr. odobratím 200 dedín, ako to bolo kedysi tu, až do doby, keď Indi zaviedla sk tresty.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Má druhá a poslední otázka v této hodince:

Asi nejčerstvější a hodně diskutovaná je zpráva o ukončení KM :(
Osobně si myslím, že je to velká ztráta pro integritu herní komunity.

Budeš se snažit alespoň na SK DK něco obdobného prosadit ? Budou noví nástupci (kdyby se nějací našli) mít podporu vedení DK ? Tzn - reklama ve hře, jako tomu bylo u dřívějších periodik ?
 

DeletedUser

Guest
a poslední otázka ode mě: rozdíl mezi CZ a SK je i v počtu aktivních supportérů, ať už se jedná o jakoukoli složku supportu (beru ty vypsané na foru)
pravda, že na SK je o polovinu míň světů, ale taky o 3/4 míň supportérů... u těch českých jsem měla chvílema pocit, že silně nestíhají, jak zvládáte vy?

děkuji ti za odpovědi :)
 

DeletedUser843

Guest
Škoda, že jsi na "osobní" otázky odpověděl trochu nekonkrétně, ale budiž ... a co ta znamení?
Tak to zkusím jinak ... jsi vegetarián?
Zaujme Tě víc blondýna nebo brunetka?
Raději by ses proháněl na motorce nebo v nějakém ferrari?
A co zvířátka? Máš? A raději psa nebo kočku?

To už bys mohl ;)

Aha, to znamenie som zabudol:)

Rybička:)

Zeleninu mám rád, ale mäso ešte radšej.

Červenovláska:D (To je jedno)

Na motorke, peknej čiernej, rýchlej ako svina:)

Zvieratká mám rád, mal som škrečkov, zdochli, od vtedy som nekúpil nič, možno v budúcnosti.

Psa aj mačku, to je jedno. U nás sa to ale do bytu moc nehodí.

Aké máš meno v reálnom živote ? :)

Na niektoré otázky neodpoviem:) Toto je ten prípad. Nie, že by to bolo tajomstvo, ale treba si chrániť súkromie, človek nikdy nevie..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru