• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIII. NEDĚLE ..... Linteo vs Gagin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
aká je náročná práca administrátota DK :) kolko hodín tráviš pri PC.


A ešte jednu :) máš nejaký aktívny šport , Ak áno aký :yes
 

DeletedUser843

Guest
Má druhá a poslední otázka v této hodince:

Asi nejčerstvější a hodně diskutovaná je zpráva o ukončení KM :(
Osobně si myslím, že je to velká ztráta pro integritu herní komunity.

Budeš se snažit alespoň na SK DK něco obdobného prosadit ? Budou noví nástupci (kdyby se nějací našli) mít podporu vedení DK ? Tzn - reklama ve hře, jako tomu bylo u dřívějších periodik ?

Toto záleží len od hráčov. Herná podpora nie je určená na takéto veci, hráči si sami môžu založiť časopis, alebo niečo také a my im radi pomôžeme (dk team).

Tá druhá otázka, záleží od kvality danej veci. Určite rád podporím aj medzi hráčmi niečo, čo nebolo spravené na kolene za 30 minút a je tam vidieť aspoň kúsok kvality. Aby to proste nejako vyzeralo a malo obsah.

a poslední otázka ode mě: rozdíl mezi CZ a SK je i v počtu aktivních supportérů, ať už se jedná o jakoukoli složku supportu (beru ty vypsané na foru)
pravda, že na SK je o polovinu míň světů, ale taky o 3/4 míň supportérů... u těch českých jsem měla chvílema pocit, že silně nestíhají, jak zvládáte vy?

děkuji ti za odpovědi :)

My stíhame bez problémov, momentálne sú v teame 3 členovia hernej podpory, ktorí sa venujú problémom a otázkam od hráčov, nie je s tým problém.
 

DeletedUser843

Guest
aká je náročná práca administrátota DK :) kolko hodín tráviš pri PC.

A ešte jednu :) máš nejaký aktívny šport , Ak áno aký :yes

Je to náročná práca, hlavne psychicky.

Min. tých 8 denne. Niekedy viac.

Spanie je môj obľúbený šport:) Alebo počítanie času do výplaty.:D
 

DeletedUser

Guest
Tak má poslední otázka je na řadě, když se mi podařilo opět zprovoznit vypadlý net :)
Zabrousím trochu do soukromí :p Jak na tom seš se vzděláním? SŠ/Gympl/SU; VŠ - obor, titul? :)
 

DeletedUser11059

Guest
Otázka mimo seznam ... Jseš ochoten protáhnout pořed do 20:30?
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser843

Guest
Já se zeptám spíš ze svého oboru - napsal jsi, že jsi pracoval i v bance například. Jsi tedy ekonomicky vzdělán? Nebo to nebyla přímo práce s účty klientů? :)

Tak má poslední otázka je na řadě, když se mi podařilo opět zprovoznit vypadlý net :)
Zabrousím trochu do soukromí :p Jak na tom seš se vzděláním? SŠ/Gympl/SU; VŠ - obor, titul? :)

Ak myslíš ekonomickú VŠ, tak nie.
SŠ, kupodivu to stačilo na všetko:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru