• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIV. NEDĚLE ..... Biblos vs meduzk

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
09/10/11 ... ..... start pořadu v 18:00h ...

..... H O S T :
.....
Biblos - (aktivní hráč cs1, 11, 16, 17, moderátor fóra a čerstvý supporter)

..... T A Z A T E L :
.....
meduzk - (uživatelka fóra, hráčka SK DK)

N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... lenduska - (moderátorka fóra)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
..... vorrtorr - (aktivní hráč cs17)
[/spoil]

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Přeji dobrý podvečír všem, kdo usedli se šálkem čaje, kávy nebo sklínkou červeného k dnešnímu pořadu Křeslo pro Hosta.
Vítám Vás všechny a především dnešního Hosta --- Biblose
a tazatelku --- meduzk

A tímto Vám předávám slovo.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Děkuji za poctu být hostem Křesla pro hosta :) Jsem připraven odpovídat, jen předem avizuji, že nebudu odpovídat na dotazy, které by překračovaly rámec toho, co chci o sobě sdělit, nebo co mohu sdělit. Doufám, že v tomto najdu pochopení. :hi
 

DeletedUser11059

Guest
Pro případ, že by se meduzk nemohla dostavit na čas, dovolím si pořad odstartovat úvodní otázkou.

Biblosi, jsi již s dovolením chlap, co nepatří mezi mlaďochy .... co pán, který by měl mít "rozum" a odhánět mláďata ven od počítače dělá na online hře? A co Tě k hře přivedlo a proč Biblos?
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]hmmm, ... Na úvod překvapivá otázka ...[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, co? Reklama na hru, co zablikala vedle mé poštovní schránky. A protože jsme tehdy měli roční vnučky, tak jsem si řekl, že se kouknu, co to ti mladí dnes paří. Abych byl v obraze, až se na to vnučky začnou ptát. No, nevím, jestli jsem dokonale v obraze, ale nicméně ještě pořád tu hru hraji. Je to má jediná on-line. Předtím jsem hrál strategie proti počítači.

No a jméno Biblos - asociuje se podoba s Biblí - i když nakonec to tak i bude, ale vzniklo to jinak - prostě mne to nechtělo do hry pustit na má oblíbená jména, co jsem byl schopen si zapamatovat. Až už jsem z toho byl tak vytočen, že jsem si řekl, co je to proboha za blbost, že už je vše mé oblíbené obsazené a dává mi to k tomu čísla, co si nikdy nezapamatuji - no a z toho blbost jsem zkusil přesmyčku Biblos - a ejhle, hra mi otevřela svou náruč. :)
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]V pátek meduzk potvrdila účast, ale není, tak ji prozatím zaskočím.... ostatní se mohou také ptát, jako vždy.[/SPOIL]

Koukám, že jsi ale i pořádná hračička a hra Tě docela řádně chytla za límec. Když se s někým srazíš (jako kmenově) vymýšlíš různé soutěže a akce jako házení sekyrou Ty, nebo se jen nachomítneš?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím. :hi

Tak ja sa tiež niečo spýtam. Biblos, spomínal si, že si bol tuším cez prázdniny za rodinou v Košiciach. Chcem sa spýtať ako bolo, kde všade si bol a čo cesta lietadlom.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, na kmenové srazy soutěže nevymýšlím, jen mám v rodině dva vrhače - dokonce ozdobené nějakými těmi mistrovskými tituly, takže jsem je přesvědčil k účasti na srazu a zpestření našeho čistě "pokecového" programu. Já na naše srazy dělám "Pamětní listy" a podobné blbůstky.

Ale ve kmenech, které vedu, nebo jsem vedl, tak jsem různé soutěže občas vymýšlel. Na "jedničce" to byla třeba o kmenové tituly, která skončila až ukončením existence kmenu RaB.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru