• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIV. NEDĚLE ..... Biblos vs meduzk

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
Zdravím, jak se Ti stýská po kmenech, jako RaB a podobné, kdy jsi působil velice dobře, jako vůdce? (snad už se také můžeme ptát my ostatní :D )
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Viktore, nebyl jsem za rodinou - ale podívat se do míst, kde jsem 3,5 roku bydlel. A byla tam se mou rodina mé nejstarší dcery včetně vnuček. Pokud jde o mne, tak já cesty letadlem miluji - kdo čte fórum, tak ví, že jsem potomek nejdříve vojenského stíhacího pilota a později dopravního pilota. Takže k letadlům mám kladný vztah. A pokud jde o první cestu vnuček letadlem, tak těm se to moc líbilo. Vůbec neplakaly, jako jiné děti, ani při startu, ani při přistání, kdy přeci jen zalehnutí v uších je nepříjemné. No, některé geny se snad dědí ...:yes
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
Já bych se chtěla zeptat jaké máš nebo jsi měl zaměstnání?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Tak ukončení RaB byla nutnost, bohužel mne v reálu potkala nepříjemnost v podobě mozkové příhody mého lepšího já a následného ochrnutí. A už jsem neměl čas poskytovat kmenu ten servis, na který byli zvyklí. Tak došlo k jednáním o sloučení s jiným kmenem světa. Tehdy jsme se dohodli s M_O_W, protože nám nabídl takové podmínky, jaké jsem žádal - vzít celý kmen - nechtěl jsem, aby se kvůli mým osobním problémům hráči rozutekli - kade-tade ... No a pak už události ve světě jedna nabyly takový ráz, že dnes jsme přes M=M došli až do O.V.M. Myslím, že je to to nejlepší, co nás mohlo potkat. :hi
 

DeletedUser11059

Guest
Buď remcají rodiče, často remcají drahé polovičky, a co u Tebe ... podporují Tě, klepou si na hlavu a volají chocholouška, nebo tu máš tajně celou rodinu?
 

DeletedUser30368

Guest
Aha, tak to jsem nevěděl. Jak vidíš šance tvého kmene na světě 11? A, jak Tě vůbec napadlo dělat Moderátora a Suportéra na Fóru? :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Zaměstnání - to by byla dlouhá historie - ale vystudoval jsem střední ekonomickou školu - takže jsem prošel zaměstnáními spíš kolem čísel, ale po matce jsem zdědil jazykový cit, takže jsem třeba 10 let koketoval i s novinařinou. A vlastně s ní tak trochu koketuji dosud, spolupracuji s časopisem Mensy ČR jako jeden z dobrovolných korektorů.

No a také je o mne asi dostatečně známo, že jsem se na oslavu svých padesátin přihlásil na VOŠ - územně správní - kterou jsem spolu s oběma dcerami úspěšně dokončil. (No a pak ten volný čas po večerech, dříve vyplněných studiem, mne právě přivedl k této hře. Nějak jsem nevěděl co s časem v noci ...)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
Aha, tak to jsem nevěděl. Jak vidíš šance tvého kmene na světě 11? A, jak Tě vůbec napadlo dělat Moderátora a Suportéra na Fóru? :)

Zelí ... jsem rád, že jsi aktivní, ale koukni do pravidel ... prvních 60 min jedna otázka pro každého a druhých 60 min další dvě otázky pro každého ... jen tazatel nemá omezení, a protože se nedostavil a ani zástupce, vzal jsem to já .
;)[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Buď remcají rodiče, často remcají drahé polovičky, a co u Tebe ... podporují Tě, klepou si na hlavu a volají chocholouška, nebo tu máš tajně celou rodinu?

No, dokud bylo pár vesniček, tak to byla hračka ... Tak to nějak ani můj život příliš neovlivňovalo - rodina jinak nehraje - chvíli se mnou hrála dcera, co hází sekerkou - tak to ráno byly debaty při cestě do práce - o surovinách, podporách - až z nás měl zbytek rodiny srandu. Ale dcera si pak našla ve své vrhačské zálibě i životního partnera, takže kmeny šly stranou. Dala přednost závodům a dobývání vrhačských úspěchů. Což jsem samozřejmě akceptoval.

No a nyní jsem už sám, takže má záliba vadí jen do té míry, pokud mne rodina zve na výlet někam a já říkám, že nemohu, protože se musím bránit. :D Ale mám skvělé spoluhráče, takže když opravdu potřebuji a chci od hry vypadnout - tak se o ochranu mého účtu podělí. Máme skvělý kmen.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Pesos mi tu kňourá, musim rychle ven, prosím Vudcuu, aby to na chvilku vzal za mě ... díky.[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru