• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIV. NEDĚLE ..... Biblos vs meduzk

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Komu by jsi tady na DK nejvíce poděkoval a proč ?
Může to být jak hráč, tak někdo z kolegů....

Myslím, že to v mých odpovědích už zaznělo.

Ale jinak, ve své podstatě jsem lidumil, takže děkuji kolemjdoucím i jen za to, že se usmějí ... (tedy řečeno poněkud s nadsázkou)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A já si na závěr neodpustím svou poslední otázku ... je to mimochodem to, na co Linteo odmítl odpovědět ... tak jsme na Tebe zvědav:

Jsi spíš, a nebo:

pošuk ... uvažující především
psycholog ... necháš se vždy napálit
houževnatý ... gaučový povaleč
skrblík ... pan outrata
spáč v pyžamu (noční košili) ... naháč
měkota ... tvrďák
srandista ... morous
oholen (všude???) ... zarostlý (všude???)
sportovec (sportovec) ... sportovec (popcornista)
dozadnice vlezka ... vždy svůj jiný názor

a ještě jaká jsou Tvá znamení? ... Zvěrokruh západní a čínské znamení?

Tak já sem zahrnu i tu otázku od Kvítka. V podstatě jsem abstinent - ale z vlastního rozhodnutí, takže když jsem jako například nyní silně nachlazen, tak si třeba dám do půllitru kávy polévkovou lžíci rumu na spálení bacilů. Ostatně rum se u nás doma přidává i do vánočního pečiva nebo do některých bábovek. Ale jinak se bez alkoholu obejdu. Nechybí mi v životě, nedělá mi problém jej při oslavách odmítnout a pít čaj nebo ředěný džus. Nad případné jízlivé poznámky jsem povznesen. Ty se ode mne odrazí jak míč od zdi.

No a teď Papasese:

pošuk ... uvažující především
- myslím že oboje - jak kdy a za jaké situace - ale víc asi ten uvažující.
psycholog ... necháš se vždy napálit - no, ani v tomto myslím nejsem bůhví jaký borec, myslím, že se podařilo mne někdy i doběhnout ...
houževnatý ... gaučový povaleč - no s přibývajícím věkem spíš ten povaleč - ale jak se do něčeho zakousnu - tak nepovolím - důkaz třeba ta úspěšně dokončená VOŠ v mých 53,5 letech věku.
skrblík ... pan outrata - jak na co - tabákový a lihovarnický průmysl by na mne zchudl, ovšem čokoládovny prosperují ...
spáč v pyžamu (noční košili) ... naháč - jednoznačně pyžamo
měkota ... tvrďák - hm, asi také podle situace a doufám, že jsem zatím dokázal vystihnout, kdy je potřeba mít nekompromisní postoj, a kdy je třeba být shovívavý
srandista ... morous - spíš srandista, ale netvrdím, že tak musím působit na okolí
oholen (všude???) ... zarostlý (všude???) - no tak na to bych si dovolil neodpovídat
sportovec (sportovec) ... sportovec (popcornista) - to už je v mých odpovědích - ani jedno
dozadnice vlezka ... vždy svůj jiný názor - tak to doufám, že to druhé, i když, jsem ochoten naslouchat argumentům druhé strany a pokud jsem se mýlil, jsem schopen se i za svůj omyl omluvit.

Tak jsem snad na nic nezapomněl.:hi
 

DeletedUser11059

Guest
Co mě se týče, nezapomněl. A děkuji Ti za přijetí pozvání a zúčastnění se.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Aha znamení - tak to je o mne možná známo - kdo viděl naše kmenové stránky a prezentace. Jsem rak s ascendentem v býku. Podle čínského Drak, proto jej mám třeba i na facebooku jako avatar :)

Jinak děkuji za pozvání do tohoto projektu, děkuji za dotazy. Děkuji Papasesemu, že tento projekt vymyslel a přenesl ze světa 8 na globální fórum, děkuji všem skype přátelům i rodině, že mne po dobu "vysílání" nerušili.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru