• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XV. NEDĚLE ..... lenduska vs vorrtorr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
[SPOIL]
Kvítku, ty se za to stydíš když zrovna nějaké máš?:D No, taky mě tohle zajímá:)

Ano, stydím se....
Protože jsem měla účet naprosto čistý, nehyzdily mi ho žádné karty ani nic podobného... A pak dostanu červenou za totální prkotinu - moje chyba, uznávám. Rada byla, že se mám obrátit v PM na moderátora a že mi vysvětlí, co mohu a co ne...
A tak se tedy ptám Angelínka v osobce, zda tady mohu diskutovat o mé oblíbené PC hře ale již žádnou odpověď nedostanu...).
A tak si říkám, raději nic nikam nepsat, protože když jsem byla v permaBANu, tak jsem určitě štvala a pila krev daleko méně lidem....
Chápu že mne nesnášíte a tolerujete jen se skřípajícíma zubama :sorry

Vždyť ani nevím, na co a k čemu ten ukazatel je a co všechno to má jako představovat...
Zmizí to, až vyexpiruje karta ? A když to ke své práci nepoužívá ani nový moderátor, tak je to dle mého skromného úsudku zcela zbytečné :sorry
Stejně zase jednou šlápnu vedle a skončím opět v kobkách věčného banánového zatracení....:cry
Není nutné mít tady ještě na očích nějaký "ukazatel" či počítadlo či co to je... :sorry
[/SPOIL]
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
[SPOIL]
:) ahoj, psalas, že s každým jsi ochotná podiskutovat... znamená to, že nejsi podobný typ automata, jaký obvykle zažíváme s cheathuntery? kdy na otázku přijde odpověď ve stylu nakopírovaných pravidel a ani slovo člověka navíc?
nevím, jak ostatní, ale mně tento nedostatek komunikace, či jednostranný komunikační kolaps nebo jak to nazvat nejlépe dost vadí... :hi


zatím ještě není cheathunter - tak zatím nemá jejich výcvik...
Na všechno určitě dojde... Do půl roku v supportu a pak je to jen otázka chvilinky... ;)
[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
Začala další hodinka a proto má každý nárok položit další dvě otázky. Jen vorrtorra, ten je dnes bez omezení.
A já hned začnu.

lendusko, jak se cítíč v pozici moderátora ... jsi přeci jen mladá dívčina, a toto je přeci jen zodpovědnost. Bereš to jako takovou průpravu pro budoucnost (být ve vední a mít podřízené), nebo jako nějaký pěkný cíl, na který každý nemá (je jedno proč)??? Nebo jsi byla přemluvena a zae začátku jsi to dělala s trochou nechuti.???
 

DeletedUser31120

Guest
Lendusko zdravím tě chci se zeptat jak se ti daří v DK Teamě a uvažuješ někdy z postu moderátora odejít ?
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem tu. A jdu odpovídat.

Takže co se týká prémiového účtu. Vždycky jsem ho využívala a využívám. Beru to jako urychlení hry a zjednodušení některých věcí, ale pokud jde o to co se dá za pb koupit v poslední době, tak jako moderátorka bych měla ctít rozhodnutí inna, takže budu stručná nelíbí se mi to. A vojenské tábory setkala jsem se s tím snad na jednom speedu. A vlastně jsem to ani moc nepochopila, takže jejich zrušení mě nějak nemrzí.
 

DeletedUser19739

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]

Nejen pro Teb miro, ale i pro ostatní ... je zvykem zde komentáře, co nejsou otázky psát do spoilerů, aby měl host i ostatní přehled o otázkách ... díky.[/SPOIL]


Omlouvám se, říkal sem si, proč to děláte:D[/SPOIL]

Lendusko, mě by zajímalo, jak si přišla na tento nick? Proč lenduska?
 

DeletedUser29834

Guest
můžeme znát tvůj názor na skripty (samozřejmě jen ty povolené) používáš je? nebo jako někteří hráči to považuješ za moc "práci stroje" a nepoužíváš ani ty povolené? :)
 

DeletedUser

Guest
Hidejoši ano jak říkám s každým jsem ochotna diskutovat. A každý přestupek ráda objasním, myslím že každý hráč se s toho lépe poučí. Nejsme žádní roboti a každý může udělat chybu, takže ráda si vyslechnu názor "obviněného" a vyřeším to s ním.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru