• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XVII. NEDĚLE ..... Strify vs Mikosansobi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
[SPOIL]to by mě taky bavilo.. správce sítě bych věřim zvládla.. ale bohužel nemám praxi a bez té takovou práci neseženu, nebot školu na to nemám.. mě by spíš bavilo programování, o kterým nevim lautr nic :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
ok .. přiznám se že ted nevim jak je to s otázkama :D
ale kdo chce položte tu ted každý jednu, až se nám strify vrátí, at se hned nenudí :p
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Ahoj Strify :)

Mohla by si povedat kde si hrala(hraješ) a aké boli uspechy :)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]to by mě taky bavilo.. správce sítě bych věřim zvládla.. ale bohužel nemám praxi a bez té takovou práci neseženu, nebot školu na to nemám.. mě by spíš bavilo programování, o kterým nevim lautr nic :D[/SPOIL]

ver mi, ze programovani je slozitejsi nez spravce site :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]No, prvně a naposledy, a jen proto, že to financuji jen pro jednoho. :cryPro dva bych to také nezvládl. Ale kdyby se objevila nějaká bohatá tetička nebo strýček - jo, tak to bych se domlouval hned :yes[/SPOIL]

Jo, dojíždění to znám - od střední školy - hlavně v zimě, nic příjemného, obzvláště, když přestupy nenavazují a člověku to ujíždí o minutu - dvě ... Kolik Ti to zabere času - cesta tam, cesta zpět? A jezdíš přímým spojem, nebo také trávíš spoustu zbytečného času čekáním na další spoj, pokud tedy nejezdíš "po vlastní ose"?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Ahoj Strify :)

Mohla by si povedat kde si hrala(hraješ) a aké boli uspechy :)[/SPOIL]

Hrála jsem na světe 5 , kde jsem dostala ucet od majitele co koncil. Na tento svet jsem docela i pysna. Mela jsem moznost zahrat si 500 hodin TK jako podpory. a byla jsem cela v červenem poli ale zvládali se to a hraci si nabijeli. :eek:) Potom ale prisla nemoc a skoncila jsem.
Na svete 11, vedu akademii Lordu a cca pred rokem a pul jsem se dostala do rady díky svoji aktivite, který byla moc vysoka. zde mám taky svůj nejvetsi ucet co jsem kdy dosahla. Bojujeme proti PRIZ a myslím si že se daří :eek:) a dařit snad i bude.
Nyni hraji na svete 22, ale pouze pro zabavu a pokec s prateli.
hraji jeste na svete 19 pod jinym nickem.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]No, prvně a naposledy, a jen proto, že to financuji jen pro jednoho. :cryPro dva bych to také nezvládl. Ale kdyby se objevila nějaká bohatá tetička nebo strýček - jo, tak to bych se domlouval hned :yes[/SPOIL]

Jo, dojíždění to znám - od střední školy - hlavně v zimě, nic příjemného, obzvláště, když přestupy nenevazují a člověku to ujíždí o minutu - dvě ... Kolik Ti to zabere času - cesta tam, cesta zpět? A jezdíš přímým spojem, nebo také trávíš spoustu zbytečného času čekáním na další spoj, pokud tedy nejezdíš "po vlastní ose"?

jezdím ráno v 6 hodin vlakem. Cesta na vlak mi trva asi 15 minut, takze v te zime a jeste rozespala nic pro mě. :( Bohuzel.. Cesta vlakem mi trva hodinu a potom pul hodiny cesta do skoly. Nic hezkeho a nebaví me to.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru