• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XVII. NEDĚLE ..... Strify vs Mikosansobi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Máš nějaký oblíbený vtip? A jak jsi na tom třeba s četbou a kinem?

[SPOIL]Já při dojíždění do školy přelouskal i Jiráska, a to jsem jezdil jen autobusem asi 30 min, ale někdy jsem to vzal "okružákem". Ve vlaku se asi čte lépe - a také s ohledem na můj věk závidím ve vlaku tu možnost, použít určité zařízení ... :blush[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Máš nějaký oblíbený vtip? A jak jsi na tom třeba s četbou a kinem?

[SPOIL]Já při dojíždění do školy přelouskal i Jiráska, a to jsem jezdil jen autobusem asi 30 min, ale někdy jsem to vzal "okružákem". Ve vlaku se asi čte lépe - a také s ohledem na můj věk závidím ve vlaku tu možnost, použít určité zařízení ... :blush[/SPOIL]

Ctu strasne ráda, samozrejme mangy a pododne fantasy knizky :))) prectu i knihu za den, mam jich doma tolik... ze nejdou uz ani kam davat. V kine jsem nebyla dlouho. Ale obcas zajdu
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
[SPOIL]No, já už asi překročil "ptací" limit - nedostanu? :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]biblosy.. odpouštím ti tvůj prohřešek :D[/SPOIL]

já bych to ukončila.... přiznám se, že mám cosi na práci doma..

takže všem zúčastněným děkuji a papasese zítra udělá sumář..

každopádně strify, ráda jsem tě tu takto poznala..
 

DeletedUser

Guest
Dobře. Taky jsem ráda pokecáme kdyžtak na FB :eek:) tak přeji všem hezký večer.
 

DeletedUser34342

Guest
Jen se ptej :)

Luci, kdyby sis mohla přát jediné přání, které by se Ti mělo splnit, které by to bylo a proč?
 

DeletedUser34342

Guest
Tak já se tedy také s Vámi loučím a děkuji, že jsem se mohla stát součásti tohoto pořadu :)
 

DeletedUser

Guest
tak si připadám jako bych tu nic nepsala :(

no nic... já zde pro dnešek končím, doufám že vy také :yes
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru