• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXI. NEDĚLE ..... Mikosansobi vs mirosaurus

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34342

Guest
Už sem si vspoměl na co se chci zeptat, nedávno se objevilo v podpisu lendusky a Vudci srdíčko s jejich niky, u tebe se nyní objevilo něco podobného, co to znamená, je to jen sranda? Nebo má Vudcaa novou známost?

Jo a sice nechci klást dvě otázky najednou ale tohle mě zajímá a zapoměl bych na to... V profilu v kolonce "o mě" máš v zájmech "četba"
Co čteš?


:D:D:D:D
Krásné srdíčko, že jo? Moc se mi líbilo a Vudcaa byl tak hodný, že mi také jedno vytvořil :)
Jinak na Vikiho nedám dopustit :) Pokud mám jakýkoliv problém s pc, netem, připojením atd. je vždy ochotný mi vše ukázat, za tu dobu co se známe, tak musím říct, že se už vyznám i ve věcech, které mi byli doteď velikou neznámou.

Čtu hodně a nejraději mám spisovatele Clive Cusslera.
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]To můj nejoblíbenější je zas stoprocentně Tolkien... Všichni mi říkají že na můj věk je to ještě složitá četba (a to nemyslím pána prstenů) ale mě to prostě baví :) Třeba takovej Silmalirion...[/SPOIL]
souhlasím, mám doma celou jeho sbírku ... i sirmarilion[/SPOIL]
 

DeletedUser19739

Guest
[SPOIL]Já mám od něj jen základ, trilogii pána prstenů, hobita, silmarilion a pak možná ještě něco, ale vše si kupuji sám a v 15ti sou na mě tyto knihy ještě dost drahé:([/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
Za mě poslední otázka na dnešního Hosta, respektive dnešní Hostesku ;-) (pěkně nalíčenou po japonsku) ... takovou , no otázka:

Nemyslíš, že by ses měla nad sebou trošiličku zamyslet, prdět na nějaký virtuální svět a najít si pravou osahatelnou známost, s kterou vychováš krásné bytosti a pak zestárneš vedle někoho, koho miluješ iačkoliv Tě tolik let denodenně čílí?
Nebo jsi tak až na chvilku samoty spokojena?
 

DeletedUser19739

Guest
20:02 a jelikož busu respektovat papaseseho neprodlužování, a z části protože už nevím na co se ptát dnes končím, moc děkuji papasovi za možnost být dnes tazatelem a Miko zato že zodpověděla všechny otázky co dnes dostala :)
 

DeletedUser34342

Guest
já mám malou skromnou otázku
když budeme tak nějak stále v kontaktu i např do léta.. je možnost udělat spicha např u tebe?
(u nás v 2+1 je to o ničem)



Mám 1+kk, ale samozřejmě, že všichni jsou vítáni. Dokonce se u mě pořádal i mini sraz kmene z S15 :D "Nejraději" na to vzpomínají sousedé :rofl
 

DeletedUser34342

Guest
Za mě poslední otázka na dnešního Hosta, respektive dnešní Hostesku ;-) (pěkně nalíčenou po japonsku) ... takovou , no otázka:

Nemyslíš, že by ses měla nad sebou trošiličku zamyslet, prdět na nějaký virtuální svět a najít si pravou osahatelnou známost, s kterou vychováš krásné bytosti a pak zestárneš vedle někoho, koho miluješ iačkoliv Tě tolik let denodenně čílí?
Nebo jsi tak až na chvilku samoty spokojena?

Momentálně jsem spokojená, ale určitě se nebráním nějaké případné známosti, nebo dokonce ratolestem. Když to přijde, tak to přijde.
:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru