• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXI. NEDĚLE ..... Mikosansobi vs mirosaurus

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser19739

Guest
19:44 a už mi začínají docházet otázky, jak trapné :(

Nevadí, psala si, že jsi nemocná, ale když jsi zdravá jak rybička, kolik času strávíš deně na DK a kolik z toho padne na tvé funkce a kolik na hru jako takovou? Co je pro tebe přednější?
 

DeletedUser11059

Guest
Co jsem měl možnost poznat, tak snad pořád s kýmkoliv vycházíš dobře ... už se Ti na DK stalo, že ses neudržela a napsala jsi z plných plic trochu ostřejší komentář?
A v životě se s tím také někdy setkáváš?
Nebo prostě jen nad lidskou blbostí zakroutíš hlavou a jdeš dál?
 

DeletedUser34342

Guest
19:44 a už mi začínají docházet otázky, jak trapné :(

Nevadí, psala si, že jsi nemocná, ale když jsi zdravá jak rybička, kolik času strávíš deně na DK a kolik z toho padne na tvé funkce a kolik na hru jako takovou? Co je pro tebe přednější?

To záleží jak je venku, když je hezky a slunečno jdu s kolegyněmi nebo kamarádkami na kafe nebo na procházku, když je škaredě tak utíkám domů, momentálně marodím a nemám vycházky, takže sedím více u pc... na DK, skype i fb.
 

DeletedUser19739

Guest
Už sem si vspoměl na co se chci zeptat, nedávno se objevilo v podpisu lendusky a Vudci srdíčko s jejich niky, u tebe se nyní objevilo něco podobného, co to znamená, je to jen sranda? Nebo má Vudcaa novou známost?

Jo a sice nechci klást dvě otázky najednou ale tohle mě zajímá a zapoměl bych na to... V profilu v kolonce "o mě" máš v zájmech "četba"
Co čteš?
 

DeletedUser34342

Guest
Co jsem měl možnost poznat, tak snad pořád s kýmkoliv vycházíš dobře ... už se Ti na DK stalo, že ses neudržela a napsala jsi z plných plic trochu ostřejší komentář?
A v životě se s tím také někdy setkáváš?
Nebo prostě jen nad lidskou blbostí zakroutíš hlavou a jdeš dál?

Občas jsou cituace, které mi vženou slzy do očí a zamrzí mě. Jsou situace, kdy si něco řeknu o lidské hlouposti a pustím to z hlavy.
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
Jo a sice nechci klást dvě otázky najednou ale tohle mě zajímá a zapoměl bych na to... V profilu v kolonce "o mě" máš v zájmech "četba"
Co čteš?
By mě taky zajímalo ... já už nyní čtu jen raflex .... ale mám nejoblíbenějšího spisovatele Kurt Vonnegut jr., a pak Jean-Paul Sartre, Albert Camus, Nick Cave, Egon Bondy ... znáš je?[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
prosím všechny, aby položili svou poslední otázku .... Miko na dnešek skoro nespala a tak nebudeme dnes pořad protahovat ... Každý má šanci ještě jednu otázkua pak se rozloučíme.
 

DeletedUser19739

Guest
[SPOIL]To můj nejoblíbenější je zas stoprocentně Tolkien... Všichni mi říkají že na můj věk je to ještě složitá četba (a to nemyslím pána prstenů) ale mě to prostě baví :) Třeba takovej Silmalirion...[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
já mám malou skromnou otázku
když budeme tak nějak stále v kontaktu i např do léta.. je možnost udělat spicha např u tebe?
(u nás v 2+1 je to o ničem)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru