• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXI. NEDĚLE ..... Mikosansobi vs mirosaurus

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
JINAK JE 20H .... což znamená MIKO ODPOVÍ NA POSLEDNÍ OTÁZKY, CO JSOU POLOŽENY, NEPOKLÁDEJTE JIŽ DALŠÍ .... a já Vám všem mnohokrát děkuji za účast,
pak především mirosaurovi jako tazateli
a hlavně mikosansobi, že tak rychle zaskočila, ačkoliv se jí očka mhouřila.

Všm děkuji a přeji pěkný zbytek večera.


A nakonec ještě pak poprosím oba dnešní účastníky, aby mi napsali koho by rádi viděli na svých postech.
 

DeletedUser34342

Guest
Já děkuji papasese za pozvání a všem přeji krásný zbytek nedělního večera :)
 

DeletedUser

Guest
tobě taky.. hlavně se dnes vyspi at máš na nás všechny zítra a další dny dost sil ,-)
 

DeletedUser19739

Guest
Papas, stejně jako ve fotbale je můj největší vzor Lampard tak tady sem vždy s úctou a respektem vzhlížel k hráči LooLaa. Nevím jestli je ještě aktivní zde na fóru, ale účet zde myslím má. Jestli ne tak ještě nedávno byl na sv12 :)
Toť mé doporučení na příští týden :)
 

DeletedUser34342

Guest
[SPOIL]
Když přijede naše rodinka, je to jako minisraz kmene :D
[/SPOIL]

[SPOIL]to bude super, a u sousedů v pohodě, oni jen chtějí dopředu vyvěsit na nástěnce návštěvu toho, který u mě dělal minule největší čurbes :D:rofl... prý pojedou k rodičům :rofl[/SPOIL]
 

DeletedUser34342

Guest
20:02 a jelikož busu respektovat papaseseho neprodlužování, a z části protože už nevím na co se ptát dnes končím, moc děkuji papasovi za možnost být dnes tazatelem a Miko zato že zodpověděla všechny otázky co dnes dostala :)

[SPOIL]Děkuji za otázky ... ses na mě vyřádil :wacko:wacko[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
Papas, stejně jako ve fotbale je můj největší vzor Lampard tak tady sem vždy s úctou a respektem vzhlížel k hráči LooLaa. Nevím jestli je ještě aktivní zde na fóru, ale účet zde myslím má. Jestli ne tak ještě nedávno byl na sv12 :)
Toť mé doporučení na příští týden :)
No uvidíme ... nick mi něco říká, tak snad se zadaří ... ale bylo by to na příští týden jako zástup a pak hlavní.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru