• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIV. NEDĚLE/pondělí ..... Diktator Miloš vs Hyugy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33784

Guest
Diktátore - umíš vařit? Pokud je odpověď kladná, vyjmenuj. Čaj a špagety s kečupem se nepočítají. :D
 

DeletedUser

Guest
Tak činskou polívku, hranolky a pizzu, dál nevím nezkoušel jsem moc vařit :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]Bože, céčka, také jsme je dětem sháněli - měli i géčka a béčka a co já vím co ještě ... :) A Čtyřlístek jsme si předpláceli ještě před pár lety - to už byly všechny děti dospělé - u nás se kupoval od dětství bratra ;)[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ty jsi hrál na jedna? Pamatuješ si v jakém kmenu?
 

DeletedUser

Guest
Hrál, ale ne pod tímto nickem a nevím v jakém kmenu hral jsem snad všechyn světy od 1. A nevím ani v jakém kmenu jsem byl na 21 :D
 

DeletedUser33784

Guest
Miloši a co tyto věci?
- oblíbené jídlo
- oblíbená země
- oblíbený film
- oblíbený seriál
- hokej x fotbal - což mě přivádí na další otázku, zda-li se věnuješ občas i nějakým sportům, když máš tak sedavý život. Nebo jsi spíše jako já pasivní sportovec a raději koukáš na telku? :)
 

DeletedUser

Guest
Miloši a co tyto věci?
- oblíbené jídlo
- oblíbená země
- oblíbený film
- oblíbený seriál
- hokej x fotbal - což mě přivádí na další otázku, zda-li se věnuješ občas i nějakým sportům, když máš tak sedavý život. Nebo jsi spíše jako já pasivní sportovec a raději koukáš na telku? :)

Jídlo: Kuřecí řízek s čím koliv
Země: USA
Film: Rain Man
Serial: Kobra 11 :D
Sport: Fotbal a hral jsem ho i normálně ale před 2 roky jsem skončil hrat aktivně a teď už jen občas...
 

DeletedUser33784

Guest
Zatoulal jsi se někdy na Wiki? Pokud ano, proč? :)

Co se týče Kmenového magazínu, jaký máš na něj pohled?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru