• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIII. NEDĚLE ..... Drekt vs -sathan?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32568

Guest
dobře takže prostě jsi zde zapadl :) a nyní se tě zeptám na tvou kariéru ve hře - na jakém světě jsi začínal ? kde jsi byl nejúspěšnější ? koho považuješ za největšího soupeře (ne z Amatérů) ? a jaký hráč je v tvých očích až na dně jako ta nejpodlejší duše ?
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]já bych řekla, že to má určitě už od narození :D :D :D[/SPOIL]
No neviem ale som dosť ukecaný :D niekedy :D
A jako hráč se ti daří/lo, tak jako zde na foru :)
No ja som hral ako hráč pred niekoľkými rokmi o čom svedčí objanený nick na SK fóre :D A neviem, či som mal nejaký úspech alebo nie.

Ono to bolo asi tak, že po škole som zašiel s kamarátmi do mestskej knižnice ale nie čítať knihy :D a tam som to hral popri kope ďalších hier :D
 

DeletedUser34582

Guest
dobře takže prostě jsi zde zapadl :) a nyní se tě zeptám na tvou kariéru ve hře - na jakém světě jsi začínal ? kde jsi byl nejúspěšnější ? koho považuješ za největšího soupeře (ne z Amatérů) ? a jaký hráč je v tvých očích až na dně jako ta nejpodlejší duše ?
Viz odpoveď je pri otázke majky :) Z toho čo si pamätám je to teraz na s 22 :D Skúšal som aj hľadať niejaké záznamy ale nič :cry

Najväčšieho súpera teraz neviem, či myslíš kmeň alebo hráča. Takže trochu poeticky najväčším súperom som si sám, ale tak herne som sa vždy vedel dohodnúť ale momentálne je to ako kmeň kmeň =NP= s22 a KOSTRA s22 inak som všetko zvládal ako hráči, tak takých je kopa :D

Najpodlejšia duša ani nespomínaj takých je bohužiaľ kiopa :cry:( a to je smutné :(
Moja otazocka oblubyl si si ma tu. Co si o mne mislis?:D
Teba si obľúbym až budeš písať poriadne :D :D

A myslím si, že si človek čo na seba rád uputáva pozornosť zatiaľ podľa pôsobenie tých pár týždňov a myslíš si, že všade spamovať je dobre radšej sa pokúšaj ľudom radiť :yes
 

DeletedUser32568

Guest
takže zatím jsem se ptal pouze na tvou internetovou kariéru takže teď už RL
Co tvůj život ? Studuješ nebo už si hledáš práci ? Máš přítelkyni ? Dokázal by jsi nám všem popsat ideální ženu (co se týče vzhledu i povahy) :)
 

DeletedUser23979

Guest
[SPOIL]QUOTE=-sathan?;317769]takže zatím jsem se ptal pouze na tvou internetovou kariéru takže teď už RL
Co tvůj život ? Studuješ nebo už si hledáš práci ? Máš přítelkyni ? Dokázal by jsi nám všem popsat ideální ženu (co se týče vzhledu i povahy) :)[/QUOTE]

Pěkné
[/SPOIL][
 

DeletedUser32568

Guest

DeletedUser34342

Guest
Máš domácího mazlíka? Pejska nebo kočičku(nepočítá se ta dvounohá :D )
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru