• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIII. NEDĚLE ..... Drekt vs -sathan?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
takže zatím jsem se ptal pouze na tvou internetovou kariéru takže teď už RL
Co tvůj život ? Studuješ nebo už si hledáš práci ? Máš přítelkyni ? Dokázal by jsi nám všem popsat ideální ženu (co se týče vzhledu i povahy) :)
No môj život je taký, že žijem a nesťažujem sa snažím sa prejsť nástahamy života atd. :)

Momentálne to veľmi nesledujem. Som na strednej a pôjdem na výšku takže ešte je čas samozrejme čo sa ako tak ďeje na trhu práce si všímam :)

Priateľku momentálne nemám :( ak by som mal tak tu niesom :)

Hmm... no ideálu ženu to je ťažké myslím, že ideálu ženu nemusím popisovať jednak ich máme pár tu a inak aspoň ak by nefajčila a nepila zovňajšok sa prispôsobí :)

[SPOIL]A hrala Dk :D :D :D :D :D[/SPOIL]
 

DeletedUser23979

Guest
A mě máš rád :)...

Další otázku můžu až za půl hodiny, tak se snaž :)
 

DeletedUser33784

Guest
Ahoj! :hi

Jaké jsou plány na příští týden? Užíváš si sluníčka? Běháš ráno? Kolo? Bazén? Fotbal?

Nebo jsi tak zaneprázdněný jako já a neděláš nic z toho a jen o tom sníš? :D
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]
Pěkné

no už jsem se nechtěl ptát jen na internet, protože to by jsme se potom nedozvěděli žádný pikantní věci :)
[/SPOIL]
Hmm.. :D :rofl:rofl:p:p:p
Máš domácího mazlíka? Pejska nebo kočičku(nepočítá se ta dvounohá :D )
Áno mám 2 mačičky ak chceš aj kočičky ;) a práve ( keďže bývame v dome ) vonku čaká domček pre psíka, ktorý čoskoro docestuje :)
 

DeletedUser32568

Guest
zmínil jsi aby partnerka nekouřila - jsi radikálním odpůrcem kouření nebo by ti to prostě jen vadilo aby si partnerka neničila zdraví ?
zkusil jsi ty někdy cigarety ? byl jsi někdy opilý ?
 

DeletedUser35385

Guest
Co zvyknes tak robyt kazdy den. Ako dlho hravas dokopy DK za den?:):):):) A ani kus si si ma neoblubyl?:(
 

DeletedUser34582

Guest
A mě máš rád :)...

Další otázku můžu až za půl hodiny, tak se snaž :)
nie ja Vás všetky milujem :blush:rose:muck A Ty si jedna z ideálnych žien, ktoré tu na fóru máme :yes
Ahoj! :hi

Jaké jsou plány na příští týden? Užíváš si sluníčka? Běháš ráno? Kolo? Bazén? Fotbal?

Nebo jsi tak zaneprázdněný jako já a neděláš nic z toho a jen o tom sníš? :D
Ahoj,

Na ďalší týždeň to bude písomka, ďalšia písomka :)
Slniečko si užívam a veľmi. Roztopil sa sneh a vonku máme suché hokejbalové ihrisko takže som veľmi rád, ale zároveň som smutný :( pretože už v piatok sme mali prvý tréning a ja som sa nemohol zúčastniť :cry, pretože pred 2 mesiacmi som si zlomil prst pri basketbale a chyrug mi ešte nechce dovoliť športovať takže ani bicykel ani nič hlavne ešte kvôli tomu, že nemôžem ten prest úplne zohnúť :)

Takže šport je umňa pestrý :)
 

DeletedUser34582

Guest
zmínil jsi aby partnerka nekouřila - jsi radikálním odpůrcem kouření nebo by ti to prostě jen vadilo aby si partnerka neničila zdraví ?
zkusil jsi ty někdy cigarety ? byl jsi někdy opilý ?
Nemám to veľmi rád jednak nefajčím a druhák naozaj by sa mi nepáčilo aby si ničila zdravie. :yes

Áno priznám sa, že som skúsil cigarety asi keď som mal 7 rokov zlákali ma kamaráti ale ja som to vyskúšal raz a vykaľal som sa na to zato im to ostalo škoda no :(

Čo sa týka alkoholu, tak opitý som ešte nebol ale dal som si už pivko ostré ešte nie pokiaľ viem :) pivko sa dá prežiť v malom množstve :)
Co zvyknes tak robyt kazdy den. Ako dlho hravas dokopy DK za den?:):):):) A ani kus si si ma neoblubyl?:(
JA zvyknem každý deň chodiť do školy :D

Pri DK strávim kopu času bez toho sa to ani nedá hrať ale tak cca 3 hodiny ale to som prihlásený ale som tu na fóre. Inak si to stále kontrolujem cez mobil :)

Neboj sa ja som si obľúbil každého :)
 

DeletedUser32568

Guest
Další otázečka ať to tu nestagnuje :)
Je vidět, že rád sportuješ - hraješ tedy nějaký sport závodně ? pokud ano jak vysoko jsi se zatím propracoval ? přemýšlíš i o profesionální kariéře ?
 

DeletedUser32568

Guest
takže už jsem se ptal na alkohol - cigarety takže teď by bodlo jídlo :)
Co je tvé nejoblíbenější jídlo ?
A co by jsi naopak nesnědl ani kdyby ti za to zaplatili ?
Vaří tvoje máma dobře nebo by jsi radši chodil do restaurace ?
Jsi schopen se narvat k prasknutí nebo se nepřejídáš a dopřáváš si po malých dávkách ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru