• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIII. NEDĚLE ..... Drekt vs -sathan?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
Další otázečka ať to tu nestagnuje :)
Je vidět, že rád sportuješ - hraješ tedy nějaký sport závodně ? pokud ano jak vysoko jsi se zatím propracoval ? přemýšlíš i o profesionální kariéře ?
Závodne ? neviem ako to berieš ale naplno sa venujem už spomenutému hokejbalu. Vysoko som sa neprepracoval keďže hrám aktívne s týmom asi 2 roky, ale príležitosť som ešte nedostal. Oni hraju jenu ligu a majú šancu postúpiť aj na niečo významnejšie na slovensku celkovo slovenskú extraligu ale nepredbiehajme počkáme si :)

A inak som odohral jednu súťaž celoslovenskú ale to bolo zo záklednej školy a to boli aj ľudia čo držali hokejku v ruke raz do roka :( takže nič moc iba Tí čo hrali hojebal so mnou :) za niečo stáli :)

Profesionálna kariéra Hmmm uvidíme čo mi osud do cesty prinesie :yes
 

DeletedUser34582

Guest
takže už jsem se ptal na alkohol - cigarety takže teď by bodlo jídlo :)
Co je tvé nejoblíbenější jídlo ?
A co by jsi naopak nesnědl ani kdyby ti za to zaplatili ?
Vaří tvoje máma dobře nebo by jsi radši chodil do restaurace ?
Jsi schopen se narvat k prasknutí nebo se nepřejídáš a dopřáváš si po malých dávkách ?
nejoblíbenější jídlo - samozrejme bryndzové halušky :D
No neviem ešte som sa k takému niečomu nedostal :)
Varí výborne :)
Iba keď sú bryndzové halušky inak nie raz za čas si to môžem dovoliť :D
 

DeletedUser35385

Guest
Áno priznám sa, že som skúsil cigarety asi keď som mal 7 rokov zlákali ma kamaráti ale ja som to vyskúšal raz a vykaľal som sa na to zato im to ostalo škoda no :(
[SPOIL]7 rocni? :) Hhh mno idem si ja na malinovku bo sa tu doma sam nudim za takych 40 50 min pridem a polozim dalsie 2 otazky.:)[/SPOIL]
 

DeletedUser23979

Guest
Od 19:00 máš nárok na 3 další otázky.......pořad trvá 120 minut, pokud se nedohodne jinak :)
 

DeletedUser23979

Guest
[SPOIL]3.- Mnoho přihlížejících/sekundantů tazatele. Každý sekundant má nárok v prvních 60ti minutách na dvě otázky (krom zpovědníka, viz bod 2). V následných 60ti minutách má nárok na další tři otázky.

Neboj...já byla první tazatel a s Pavlem jsme byli první, co to začali
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32568

Guest
Závodně jsem myslel ligu a tak - takže ano hraješ závodně :)
Držím tedy palce ať ti vyjde kariéra :)

Takže na co bych se zeptal ... co ty a cizí jazyky ? učíš se anglicky - považuješ to za potřebné nebo si myslíš, že to nebudeš potřebovat ?

A ještě jaké máš koníčky ? Spam, hokejbal a dále ?
 

DeletedUser32568

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]3.- Mnoho přihlížejících/sekundantů tazatele. Každý sekundant má nárok v prvních 60ti minutách na dvě otázky (krom zpovědníka, viz bod 2). V následných 60ti minutách má nárok na další tři otázky.
[/SPOIL]
ono se to v průběhu pořadu měnilo - ale už nevím kdy ...
[/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]3.- Mnoho přihlížejících/sekundantů tazatele. Každý sekundant má nárok v prvních 60ti minutách na dvě otázky (krom zpovědníka, viz bod 2). V následných 60ti minutách má nárok na další tři otázky.
[/SPOIL]
Aha tie pravidla sa ale menia :D[/SPOIL]
Závodně jsem myslel ligu a tak - takže ano hraješ závodně :)
Držím tedy palce ať ti vyjde kariéra :)

Takže na co bych se zeptal ... co ty a cizí jazyky ? učíš se anglicky - považuješ to za potřebné nebo si myslíš, že to nebudeš potřebovat ?

A ještě jaké máš koníčky ? Spam, hokejbal a dále ?
Díky :)

Ani nespomínaj :D učím sa 6. rok NJ a prvý rok AJ. Nemčinu mám rád a baví ma :) mal som štastie na vyučujúcich :D A AJ tak to je hrôza mám..... no nemám na to slovo.... vyučujúcu ale čo už :D

Považujem to za potrebné teraz už je prakticky skoro všetko po anglicky takže sa to zíde :yes

ďalej to je DK škola - ale iba kamaráti v nej, PC, rád si prečítam aj knihu a celkovo všetok šport a ešte rád sledujem TV :) Dúfam, že som na nič nezabudol :) aha spánok :D
 

DeletedUser23979

Guest
Ju pravidla jsou pravidla......ale už skoro bude 19:00 tak máte další 3 orázky na Drekta, Jána nebo spamera :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru