• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVIII. NEDĚLE .......... morybund vs. produkce

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
Ano tu anketu jsem sledovala. Jseš rád, že jsi nejstarší hráčem DK? Co ti hra vzala a dala?
 

DeletedUser34010

Guest
K supportu jsem se dostal tak že jsem se sám přihlásil, chtěl jsem poznat něco nového a pomáhat i jiným lidem, a tak jsem si zadal přihlášku. V supportu jsem opravdu krátce, nikdo si na mě nestěžoval a myslím že DK tým je zkušená parta lidí se kterými vycházím výborně. :)
 

DeletedUser30368

Guest
Neboj budou si stěžovat :D

Jaký je tvůj nejoblíbenější člověk z týmu? :)

Jaký je tvůj největší zážitek na DK? baví tě ještě hrát svět 1? Já přestal už asi před rokem na tom světě :pardon
 

DeletedUser34010

Guest
Nejsem úplně nejstarší. :D No, dala mi spoustu vynikajících úniků od reality. No a vzala? Určitě ty stovky a tisíce hodin co jsme tu strávil psaním si s přátely, nebo válčením... Často si říkám že bych ten čas, co jsem zde strávil, mohl využít lépe, například k učení nebo podobně, ale pak si říkám že nelituji, že jsme zde zůstal :)
 

DeletedUser34010

Guest
Stěžovat si můžou, jsem docela dobrým diplomatem. :D

Nerad dělím lidi na ty co mám oblíbené a ty druhé, neznám se s každým člověkem z dk týmu, ale mám ,,v oblibě,, všechny. :)

S1 mě baví, a baví mě proto, že lidi tam mají téměř bez výjimky nějaké schopnosti ve válce, mě nebaví válčit proti někomu kdo to neumí, to není ono, na s1 umí každý alespon něco. :)
 

DeletedUser30368

Guest
No DK necháme asi být a jdeme do soukromí to je vždy zajímavější :D

Jak jsi na tom s děvčaty? Četl jsem zde, že studuješ chemii na VŠ, tak máš ještě obě ruce zdravé a nemáš nějaké problémy jako málo vlasů? :)

OT
[SPOIL]Já vím, že ne, ale pro ty, co to čtou :D Na sraz jsme se viděli :D

PS: Jak se Ti tam líbilo?[/SPOIL]
 

DeletedUser34010

Guest
Ano, mám malého psa. :)

For Navi: Přivedl mě k nim kamarád co hrál Tribal Wars.

For zelí:
Děvčata ted moc neřeším. Nejsem ten typ vysokoškoláka co by trávil noci venku, raději spím, nebo koukám na filmy. Jinak jsem šťastně nezadaný.
Sraz byl super, byl to první sraz, kde jsem byl a moc se mi tam líbilo, místo bylo dobré, ale přeprava do Dětenic byl dost problém.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Jak Ti šla základní škola a proč zrovna škola s chemií? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru