• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVIV. NEDĚLE -sathan? vs. hlas lidu a kdo má klávesnici

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32568

Guest
ahoj ako často chodievaš do Bratislavy alebo do Nitry a čo sa ti v týchto mestách páči ? :)

no v Bratislavě jsem byl tuším jenom dvakrát, ale stihla se mi zalíbit :) mám tam sestřenici s malým klukem a už se tam chystáme s rodinou asi rok :D a v Nitře jsem byl na Agrocomplexu a líbilo se mi tam opravdu hodně ale památky jsem shlédnout nestihl ...
 

DeletedUser30368

Guest
Nejsaou tam jen pěkné holky :D, ale jsou to dobré zážitky.
Nechci zde diskutovat, tak to položím spíše otázkou. Myslíš si, že Bůh není? :)
 

DeletedUser32568

Guest
pokud nebudu muset farmit tak budu koukat Hlas ČS ... teď jsem to dvakrát zmeškal takže nevím jestli nevylítla ven Markéta Poulíčková, ale pokud ne tak fandím jí a přeji jí aby vyhrála - protože zpívat fakt umí a je i sympatická (a hezká a sexy :p)

Nejsaou tam jen pěkné holky :D, ale jsou to dobré zážitky.
Nechci zde diskutovat, tak to položím spíše otázkou. Myslíš si, že Bůh není? :)

neříkej, že tě zajímají pěkní kluci :rofl
Bůh podle mě není ale nějaká vyšší instance určitě :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Já mám za tu vyšší instanci právě Boha :)
Jinak Poulíčková nevypadla a proč si myslíš, že v těchto soutěžích zpívají málo české a slovenské písničky? :)

OT

[SPOIL]
Ne o kluky se nezajímám :)
[/SPOIL]
 

DeletedUser32568

Guest
Já mám za tu vyšší instanci právě Boha :)
Jinak Poulíčková nevypadla a proč si myslíš, že v těchto soutěžích zpívají málo české a slovenské písničky? :)

OT

[SPOIL]
Ne o kluky se nezajímám :)
[/SPOIL]

tak každýho názor kdo je tou vyšší instancí :)
Protože v cizích písničkách se dá víc ukázat a stojí za víc :)

Jinak ptejte se i vy ostatní - majka, vudčo, navi, drekt, bmx a tak dále - ať se tu neunudím k smrti když už tu jsem
 

DeletedUser

Guest
Vrátil bys svůj život o X roků, kdybys měl tu možnost, aby si něco změnil ve svém životě?
 

DeletedUser32568

Guest
pokud změníš jednu věc může ti změnit celý život takže ne neudělal bych to i přesto, že bych rád ... ale nešlo by to, protože pak bych musel žít celý svůj život od onoho změněného okamžiku ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru