• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVIV. NEDĚLE -sathan? vs. hlas lidu a kdo má klávesnici

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL][SPOIL]Nejenom ve třídě Tě mají za blázna :D[/SPOIL]Tak to máš pravdu :D:D[/QUOTE][/SPOIL]

Čo alkohol a cigarety ? ..... klasika :D:D:D
 

DeletedUser30368

Guest
Proč nick Darklifer ve hře a Sathan zde na fóru? :)

OT
[SPOIL]Viki přimhouřím oči :D[/SPOIL]
 

DeletedUser32568

Guest
Obľúbená krajina?
Obľúbené mesto?
Obľúbené mesto v ČR a v SR?
Blondína alebo bruneta?
Čierna alebo biela?
Kniha alebo časopis?
Google alebo Apple?
Obľúbený predmet?
Leto alebo zima?

Berte to ako jednu otázku. :D
Německo
Brno a Bratislava/Nitra
Bruneta
Černá :axe
Kniha
Google
Přestávka :D ne kecám matika :p
Léto ale do 25°C
 

DeletedUser32568

Guest
[SPOIL][SPOIL]Nejenom ve třídě Tě mají za blázna :D[/SPOIL]Tak to máš pravdu :D:D
[/SPOIL]

Čo alkohol a cigarety ? ..... klasika :D:D:D[/QUOTE]
Ani jedno ... teda dám si černý pivko ke grilovanýmu masu ale že bych se opil - to nikdy :p a cigarety jsem zkoušel z donucení v osmi letech když mě chtěli zbít - už nikdy ani práska :p
Proč nick Darklifer ve hře a Sathan zde na fóru? :)

OT
[SPOIL]Viki přimhouřím oči :D[/SPOIL]
Darklifer je stará přezdívka (z WoW) a Sathan byla původně speedařská kvůli Akatsuki se S20 :) a taky proto, že mírně táhnu k Satanovi :D
 

DeletedUser32568

Guest
s kámošem jsme si pořádně zapařili (hry samozřejmě) a budeme pařit ještě na zahradě na čarodky (to jinak :D) a 5-6 mám volnej byt takže horory, hry a tak :)
 

DeletedUser32568

Guest
občas hraju WoW ale ne na offi a ne na Cata :p i když aktivně koukám na všechny novinky o WoW :p
 

DeletedUser30368

Guest
Petře, jaké největší zážitky máš z DK? Je to tvá láska k Let, nebo něco jiného? :)
A co nejhorší zážitek? :)
 

DeletedUser23979

Guest
Nu chtěla jsem se zeptat....zatím nic osobního......říkal jsi, že seženeš kamárady, aby bylo plno a odpovídal...

kde jsou :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru